ویلا شمال در چمستان چمستان

$ ۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv796 نوع ملکویلا برایفروش ۱۲۰متر زیربنا ۲خواب
  • ویلا شمال ویلا در چمستان
  • ویلا شمال ویلا در چمستان
  • ویلا شمال ویلا در چمستان
  • ویلا شمال ویلا در چمستان
  • ویلا شمال ویلا در چمستان
  • ویلا شمال ویلا در چمستان
خرید ویلا شمال در چمستان :

ویلا شمال چمستان

فروش ویلا شمال در چمستان با ویوی جنگلی و قیمت مناسب و ارزان با پرداخت شرایطی و نقد و اقساطی بلند مدت در شمال

 

ويلاي ارزان قيمت با شرايط اقساطي در كوچه اي دنج در منطقه اي ويلايي نشين در چمستان كه بين دو شهر آمل و نور قرار دارد و با دسترسي راحت به مراكز رفاهي و خريد و همچنين ساحل و درياي نور كه هم مزيت منطقه خوش آب و هواي جنگلي را دارد و هم دسترسي به دريا را داراست و به قيمت بسيار مناسب و ارزان قيمت اين ملك ويلايي به صورت نقد و اقساط فروش ميرسد.
اين ويلاي مستقل خارج از بافت بومي  با ساختمان نوساز نيم پيلوت بوده و با نمايي شيك و سالن بزرگ و نورگير عالي و سقف نورپردازي شده و آشپزخانه مجهز به كابينت ام دي اف و داراي ٢ خواب و بالكن و سرويس بهداشتي ايراني و فرنگي و حياط بزرگ  و همچنين جواز ساخت و تمامي انشعابات در منطقه خوبي از چمستان گزينه مناسبي براي خريد يك ملك ويلايي ارزان قيمت قسطي با تمامي امكانات در شمال چمستان ميباشد.
اين ويلاي نيم پيلوت مستقل فروشي در حاشيه جنگل شمال در چمستان  با زميني به مساحت ٢٤٠ متر مربع و متراژ بنا ١٢٠ متر مربع با قيمت مناسب و زير قيمت 210 ميليون تومان با شرايط بسيار عالي نقد و قسط در اقساط ١٥ ماهه در چمستان شمال كشور استان مازندران قرار گرفته است كه توسط مشاورين جهان املاك در شمال ( كه پيشرو فروش ويلا با تمامي سليقه ها بسته به بودجه مشتري در سراسر استان مازندران ) به فروش ميرسد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید این ویلا در شمال با ویوی جنگلی منطقه چمستان با ساختی شیک و زیبا در بافت ویلایی نشین و دنج به قیمت مناسب و ازران و پرداخت نقد و اقساطی در شمال لطفا با شماره ( ) تماس بگیرید

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا شمال در چمستان با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شمال