ویلا شهرکی در چمستان چمستان

$ ۱۸۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv524 نوع ملکویلا برایفروش ۱۱۰متر زیربنا ۲خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
خرید ویلا شهرکی در چمستان :

فروش ویلای شهرکی جنگلی در چمستان شمال

خرید ویلای جنگلی با مجوز قانونی ساخت و بنای نیم دوبلکس (نیم پیلوت) داخل شهرکی با امنیت بالا در شمال کشور در منطقه جنگلی چمستان در استان مازندران

ویلای نیم پیلوت نوساز شهرکی و داخل شهرک ویلایی سمت جنگل و حیاط بزرگ با درخت مرکبات و سند دار و با مدارک قانونی در چمستان در شمال کشور ایران در استان مازندران .

 

ویلای نیم پیلوت شهرکی با دید به جنگل در شمال ، چمستان که این ویلا نیم دوبلکس نوساز و داخل شهرک در چمستان دارای 2 اتاق خواب و سالن با کف سرامیک و کابینت ام دی اف اشپزخانه و حیاط با باغچه و گلکاری و درخت مرکبات و سقف ویلا کناف و با سند مالکیت تک برگ و با پروانه ساخت و آب برق و گاز و پارکینگ و داخل شهرک ویلایی با نگهبانی و با ویوی جنگل و دشت و نیز این ویلا در زمینی به مساحت 280 متر مربع و زیربنای ویلا به متراژ 110 متر مربع و به قیمت ارزان و مناسب ( 185 میلیون ) تومان در شمال ایران استان مازندران در چمستان بین دو شهر آمل و چمستان به فروش میرسد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید ویلای شهرکی جنگلی سند دار با قیمت مناسب و کارشناسی در منطقه جنگلی چمستان در شمال کشور با ویو جنگل و موقعیت عالی و دنج با امنیت بالا  ویوی جنگل با مدارک قانونی کامل و خرید این ویلای نیم  دوبلکس شیک جنگلی شهرکی و داخل شهرک با نگهبانی و با ویوی جنگل و کوه و نوساز و حیاط دار و با مجوز ساخت و به قیمت مناسب  115 میلیون تومان در شمال ایران در چمستان با شماره ( ) تماس حاصل فرمایید.

با تشکر (گروه مشاورین املاک جهان)
 

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا شهرکی در چمستان با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی