ویلا شهرکی در چمستان چمستان

$ ۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv36 نوع ملکویلا برایفروش ۱۳۰متر زیربنا ۲خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
خرید ویلا شهرکی در چمستان :

فروش ویلا شهرکی با سند و گاز روشن و آب و برق و نوساز نیم پیلوت مهندسی ساز و پروانه و مجوز ساخت ویلا و پایان کار و داخل شهرک اختصاصی در شمال،مازندران،نزدیک پارک جنگلی نور و بین آمل و چمستان.این ویلای شهرکی شیک دارای 2 اتاق خواب و سالن با کف سرامیک و آشپزخانه با کابینت ام دی اف شیک و بالای پیلوت یک اتاق خواب اعیان نشین با ویوی جنگلی زیبا و سرویس و حمام و باربیکیو و حیاط گلکاری و پارکینگ میباشد. ویلا در زمینی به مساحت 300(سیصد)مترمربع و بنای آن 130(یکصد و سی)متر مربع و با قیمت 210,000,000 تومان به فروش میرسد.لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید این ویلای شهرکی جنگلی داخل شهرک اختصاصی بین آمل و چمستان با شماره ( ) تماس حاصل فرمائید.متشکریم.

جهت خرید و فروش و بازدید تعداد بیشتری از آپارتمان مغازه زمین ویلا ( جنگلی شهرکی ساحلی داخل شهرک روستائی داخل بافت سند دار شهری تجاری مسکونی ویلایی ) ثبت شده در سایت در شمال مازندران و در شهرهای آمل نور چمستان بابلسر سرخرود و اطراف به بالای صفحه قسمت خدمات مراجعه فرمائید.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا شهرکی در چمستان با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی