ویلا جنگلی در چمستان چمستان

$ ۲۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1837 نوع ملکویلا برایفروش ۱۳۰متر زیربنا ۲خواب
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
خرید ویلا جنگلی در چمستان :

ویلا شمال فروشی در چمستان مازندران . ویلا مبله سمت جنگل با سند و قیمت مناسب در چمستان مازندران در شمال کشور
در این فایل قصد ما معرفی و پیشنهاد یک ویلا نوساز ، مبله شده با اثاثیه کامل و قیمت استثنائی در شمال  به شما میباشد ، لطفا به مشخصات این ویلا توجه نمائید :
این ویلا با مساحت کل 280 مترمربع و بنای نیم پیلوت 130 مترمربع ،  که در سال 1395 تمام کار شده و دارای 2 اتاق خواب ، سالن و آشپزخانه کاملا مبله میباشد . موقعیت مکانی ویلا ، بین شهرهای آمل و چمستان ، داخل کمربندی منتهی به کلوده محمودآباد واقع شده و ویوی گسترده ای از جنگل توسط تراس ساختمان قابل مشاهده میباشد . نمای بیرونی ویلا جنگلی به سبک سنتی با نرده های چوبی تزئین شده و حیاط هم با سنگریزه پوشانده شده است . سقف کناف شده ، آشپزخانه مجهز به کابینت ام دی اف ، مبله کامل با لوازم زندگی از جمله عناصر داخلی ساختمان هستند .
این ویلا جنگلی مستقل ، با سند شورایی ، پروانه ساخت و پایان کار ، به مبلغ 230 میلیون تومان ، توسط مشاورین جهان املاک شمال آماده تحویل به خریداران میباشد.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا جنگلی در چمستان با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا جنگلی