ویلا جنگلی در چمستان چمستان

$ ۳۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1805 نوع ملکویلا برایفروش ۱۶۰متر زیربنا ۳خواب
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
خرید ویلا جنگلی در چمستان :

ویلا شمال . ویلا جنگلی فروشی در شمال ، استان مازندران ، چمستان ، با بنای دوبلکس نوساز

این ویلاجنگلی ، با متراژ زمین به مساحت 240 مترو بنای دوبلکس ، 160 متری که به3 اتاق خواب ، سالن بزرگ و آشپزخانه  تقسیم شده ، داخل کوچه ویلایی سمت جنگل بین چمستان و آمل قرار گرفته است . موقعیت ویلا به صورتیست که از تراس ساختمان و از داخل خانه و با پنجره هایی که تعبیه شده ، میتوان چشم انداز فوق العاده ای ازطبیعتی که در اطراف این ویلا قرار گرفته، یعنی دامنه های جنگلی رشته کوه البرز چشم اندازی ابدی دریافت کرد .
دو تا از خوابها مستر و یک اتاق خواب در طبقه پائین و دوتای دیگر در طبقه بالا بنا شده است.  کف اتاق ها سرامیک  و سقف های کارشده با کناف به همراه نورپردازی ، کاغذ دیواری های متنوع در هر اتاق ، شومینه ، لوله کشی شوفاژ و سیستم پکیج ، کمد دیواری ، از مشخصات داخلی ساختمان میباشد. برای کابینت های آشپزخانه از بهترین نوع چوب و متریال در این مجموعه استفاده شده است. حیاط به زیبایی محوطه سازی شده و مساحت زیادی سنگ فرش شده است. کلیه انشعابات آب و برق و گاز وصل است.
فاصله این ویلای جنگلی از جاده اصلی چمستان بسمت آمل در مازندران شمال ایران : 800 متر میباشد . بنابراین با صرف مدت زمان کوتاهی می توان به امکانات شهری دسترسی داشت.
قیمت اعلامی ویلا که اتمام ساخت آن در سال 97 بوده ،  380  میلیون تومان  است که به همراه سند فروشنامه ای ، جواز ساخت و پایان کار به خریداران محترم از طرف ویلا شمال جهان عرضه خواهد شد.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا جنگلی در چمستان با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا جنگلی