ویلا شهرکی در چمستان چمستان

$ ۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1709 نوع ملکویلا برایفروش ۱۲۰متر زیربنا ۲خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
خرید ویلا شهرکی در چمستان :

فروش  ویلا در شمال . ویلا نوساز در شهرکی دنج و ارام بین شهرهای آمل و چمستان در شمال استان مازندران


این ویلا جنگلی حیاط دار؛ در داخل شهرکی در محدوده جنگلی شهرستان چمستان در استان مازندران و شمال کشور واقع شده است. ویلا دارای متراژ زمین وسیع 450  متر مربع است که از این فضای بزرگ با محوطه سازی بسیار عالی، جهت ایجاد باغچه های متعدد و فضای سبز بهره گرفته شده است. همچنین دارای ظرفیت پارک چند اتومبیل می باشد.
متراژ بنا نیم پیلوت ساختمان 120 متر مربع و تعداد اتاق خواب ها خانه 2 عدد است که یکی از اتاقها در طبقه پایین به همراه سالن و آشپزخانه و دیگری در طبقه بالا قرار گرفته است. همه اتاقهای این ویلا نوساز با لوازم ضروری زندگی مبله شده و آشپزخانه دارای کابینت های خوش رنگی می باشد.استفاده از عناصری همچون سقف ها چوبی طرح دار با نورپردازی ، کف سرامیک شده ، کولر اسپلیت ، آبگرمکن و ... از دیگر ویژگی های این ویلا شهرکی به شمار میاید.
ویلا به سمت جنگل در بین آمل و چمستان واقع شده که دید خوبی را از مناظر جنگلی و دشت و چمنزار با استفاده از تراس ویلا ، دارد. از این جا تا ساحل دریای خزر نور و رویان 20 کیلومتر و تا جاده اصلی 200 متر فاصله است. ویلا از نظر مستندات رسمی تکمل بوده و قیمت فروش ویلا شهرکی در چمستان 350 میلیون تومان است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان جهان املاک شمال در سایتهای مربوطه تماس حاصل نمایید.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا شهرکی در چمستان با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی