ویلا شمال در نوشهر نوشهر

$ ۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv936 نوع ملکویلا برایفروش ۳۵۵متر زیربنا ۳خواب
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
  • ویلا شمال ویلا در نوشهر
خرید ویلا شمال در نوشهر :

ویلا در شمال نوشهر با ویوی جنگلی وازیوار نزدیک نوار ساحلی و دریا

 

ويلا شهركي در حاشيه جنگلي در منطقه خوش آب و هوا و ويلايي نشين وازيوار در نوشهر كه در جاده رويان به نوشهر در نزديكي سيسنگان قرار دارد   با فاصله ٤٠٠ متري به دريا و ٣٠٠ متري با جاده اصلي و با دسترسي راحت به مراكز رفاهي و خريد و همچنين ساحل و درياي نوشهر كه هم مزيت منطقه خوش آب و هواي جنگلي را دارد و هم دسترسي به دريا را داراست و هم از امنيت داخل شهرك برخوردار است و با ساختمان دوبلكس و امكانات فول در شمال كشور مازندران در شهر توريستي نوشهر به فروش ميرسد.
ساختمان اين ويلاي جنگلي دوبلكس نوساز بوده   و داراي نمايي  و شيك و كار شده با سنگ و مهندسي ساز و داراي سالن بزرگ و سقف كار شده با چوب و بخشي از ديوار نيز كار شده با سنگ آنتيك و چوب و شومينه زيبا و تراس بزرگ با ديد به جنگل و محوطه شهرك و دشت و شاليزار و آشپزخانه بزرگ و مجهز با كابينت ام دي اف و ٣ خواب  و سرويس بهداشتي ايراني و فرنگي.
ويلاي دوبلكس در شهرك سمت جنگل داراي حياط زيبا و محوطه سازي شده زيبا با گل و درختكاري شده و همچنين سند  و تمامي انشعابات (آب، برق، گاز) و نگهباني دايمي در شهرك در منطقه ويلايي نشين  از نوشهر  در نزديكي پارك جنگلي سيسنگان در شمال كشور گزينه مناسبي براي خريد ويلا دوبلكس شهركي در دامنه جنگل با تمامي امكانات  شمال نوشهر ميباشد.
اين ويلا دوبلكس نوساز فروشي در شهرك جنگلي در نوشهر با زميني به مساحت ٣٨٥ متر مربع و متراژ بنا ٣٥٥ متر مربع با قيمت بسيار مناسب ٧٠٠ ميليون تومان در منطقه خوبي در  نوشهر در شمال كشور استان مازندران قرار گرفته است و با شرايط بسيار عالي و تمامي امكانات توسط مشاورين نامي و معتبر جهان املاك در شمال مازندران به فروش ميرسد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر برای خرید این ویلا  در شمال نوشهر داخل شهرکی کاملا ویلایی نشین امن و دنج آرام با قیمت مناسب و شرایط پرداختی نقد و اقساطی با جواز ساخت و پایان کار و سند شش دانگ دارای بنای شیک نوساز نزدیک به سیسنگان و اناور و ونوش در شمال لطفا با شماره ( ) تماس حاصل فرمایید

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا شمال در نوشهر با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شمال