ویلا جنگلی در نوشهر نوشهر

$ ۴۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv504 نوع ملکویلا برایفروش ۲۷۰متر زیربنا ۳خواب
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
خرید ویلا جنگلی در نوشهر :

خرید ویلای نقد و اقساط و قسطی در قسمت جنگلی نوشهر ، شمال کشور ایران

ویلا جنگلی در مجموععه ویلایی و سند دار و در شمال ، مازندران ، نوشهر

 

این ویلای نیم دوبلکس ( نیم پیلوت )جنگلی در نوشهر بوده و کنار کوه و جنگل و با3 اتاق خواب و 2 سرویس ایرانی و فرنگی و آشپزخانه با کابینت ام دی اف و کف ویلا سرامیک و نمای ویلا سنگ انتیک و حیاط بزرگ با باغچه و درخت و گلکاری و 2 تراس شمالی و جنوبی که دید بسیار عالی به کوه و جنگل را دراست و این ویلا نوساز و دوبلکس مهندسی ساز و خوش نقشه زیبا و شیک بوده و با مجوز ساخت و کنتور آب برق و گاز و نیز این ویلای شهرکی جنگلی در زمینی به مساحت 310 متر مربع و زیربنای ویلا به متراژ 270 متر مربع و به قیمت 450 میلیون تومان و با شرایط نقد و اقساط و قسطی در نوشهر ، استان مازندران ، نوشهر به فروش میرسد .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید این ویلای دوبلکس شیک جنگلی شهرکی و داخل شهرک با نگهبانی و با ویوی جنگل و کوه و نوساز و با 310 متر زمین و 270 متر زیربنا و 3 اتاق خوابه و با مجوز ساخت و به قیمت 390 میلیون تومان و شرایط پرداخت نقد و اقساط و قسطی در شمال ایران در نوشهر با شماره ( ) تماس حاصل فرمایید.

 

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا جنگلی در نوشهر با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا جنگلی