ویلا جنگلی در نوشهر نوشهر

$ ۹۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1891 نوع ملکویلا برایفروش ۳۳۰متر زیربنا ۳خواب
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
خرید ویلا جنگلی در نوشهر :

ویلا جنگلی نوشهر . ویلا سمت جنگلهای مازندران در نوشهر . خرید ویلا نوشهر . ویلا در نوشهر . ویلا جنگلی سنددار نوشهر . خرید ویلا مبله شیک در نوشهر . ویلا با تراس و شاه نشین و ویوی زیبای جنگل و دریا. خرید ویلا نوشهر . ویلا فروشی مازندران در نوشهر با بنای تریبلکس نوساز ، شاه نشین و فول مبله .

توجه کسانی که علاقه مند به خریدن ویلای بسیار شیک و لوکس در مازندران هستند را به این ویلای بی نظیر جلب مینمائیم : ویلا جنگلی داخل کوچه ویلایی کنار جنگل با دید به دریا و جنگل در منطقه توریستی ونوش بین رویان و نوشهر با بنای تریبلکس ، با متراژ زمین به مساحت 250 متر به علاوه بنای 330 متری که به 3 اتاق خواب ، شاه نشین ، سالنهای بزرگ و آشپزخانه تقسیم شده ، قرار گرفته است. حیاط ویلا فروشی ، دارای باغچه های مملو از انواع گلها و گیاهان و مسیرهای موزاییک شده است .

موقعیت ویلا به گونه ای است که از 2 تراس و پنجره های بزرگ ساختمان ، میتوان چشم انداز همزمان از دو طبیعتی که در اطراف این شهرک قرار گرفته، یعنی ساحل دریای خزر و دامنه های جنگلی رشته کوه البرز چشم اندازی ابدی دریافت کرد.

مقدار فواصل شهرک تا این طبیعت ها و جاده اصلی به شرح زیر است :

فاصله ویلای سنددار سمت جنگل از جاده اصلی رویان به پارک جنگلی سیسنگان و نوشهر : 800 متر

فاصله از دریا و لب ساحل ونوش بین رویان و نوشهر : 1000 متر

فاصله ویلا تریبلکس از جنگلهای سمت منطقه ونوش نوشهر : 400 متر

نمای بیرون و داخل ویلا چوب کار شده است . این ویلا جنگلی مدرن با اسباب و لوازم شیک مبلمان شده ، کف اتاق ها سرامیک و سقف های کارشده با چوب به همراه نورپردازی ، سونا و جکوزی ، کابینتهای شیک آشپزخانه فضای داخلی ویلا جنگلی را در برمیگیرد . همچنین دوربین مداربسته و دزدگیر جهت امنیت بیشتر ساختمان نصب و کلیه انشعابات آب و برق و گاز وصل است.

قیمت اعلامی ویلاجنگلی که در سال 95 اتمام کار شده ، 950 میلیون تومان است که به همراه سند تک برگ، جواز ساخت و پایان کار به خریداران محترم از طرف مجموعه مشاورین جهان املاک شمال عرضه خواهد شد.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا جنگلی در نوشهر با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا جنگلی