ویلا ساحلی در سرخرود سرخرود

$ ۱,۱۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv2002 نوع ملکویلا برایفروش ۲۰۰متر زیربنا ۳خواب
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
خرید ویلا ساحلی در سرخرود :

خرید ویلا ساحلی در سرخرود . ویلا سرخرود . ویلا شهرکی ساحلی سرخرود . فروش ویلا ساحلی دوبلکس با حیاط گلکاری شده و جواز ساخت در مازندران سرخرود


ویلا لوکس و مدرن در فاصله 200 متری از جاده اصلی سرخرود به محمودآباد در استان مازندران ، داخل شهرک بین شهرهای محمودآباد و سرخرود ، سمت دریای خزر واقع شده که دارای بنای دوبلکس و تمام کار شده در سال 97 میباشد . این شهرک ساحلی که در نزدیکی ساحل زیبای دریای شمال ، ( یعنی با دریای مازندران 500 متر فاصله دارد ) بنا شده ، از نگهبانی 24 ساعته و فضای سبز زیبایی برخوردار است . با توجه به این مسافتهای کوتاه براحتی میتوان به مراکز خرید و اماکن تفریحی و توریستی حاشیه جاده اصلی و همچنین ساحل دریا دسترسی داشت .

نمای بیرونی ساختمان ، به سبک رومی با ستونهای بلند و گچبری های شیک مزین شده است . زمین این ویلا 275 مترمربع با بنای دوبلکس 200 متری ، دارای 3 اتاق خواب بوده که یکی از اتاقها مستر میباشد .
این ویلا ساحلی داخل شهرکی ، به مبلغ 1.150 میلیارد تومان به همراه جواز ساخت و سند با وکالتنامه محضری ، در سرخرود مازندران به فروش میرسد. برای خرید و دریافت مشاوره با شماره های ثبت شده در سایت جهان املاک شمال تماس حاصل نمائید .

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا ساحلی در سرخرود با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا ساحلی