ویلا ساحلی در سرخرود سرخرود

$ ۴۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1742 نوع ملکویلا برایفروش ۱۸۰متر زیربنا ۳خواب
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
خرید ویلا ساحلی در سرخرود :

 

ویلا شمال . فروش ویلا ساحلی مستقل با بنای تریبلکس در شمال کشور در استان مازندران شهرستان سرخرود
این ویلا ساحلی ، در ابتدای کوچه ای ویلایی سمت دریا و بصورت چهار دیواری و مستقل  سرخرود در شمال کشور ، قرار گرفته است. متراژ زمین ویلا 105 متر مربع و متراژ بنای تریبلکس آن 180 متر مربع است که فضای داخل آن به 3 اتاق خواب، و یک سالن و آشپزخانه تقسیم شده است. 1 اتاق خواب به همراه سرویس بهداشتی و سالن و آشپزخانه در طبقه پایین و 2 خواب با سرویس جداگانه و حمام در طبقه بالا و همچنین یک شاه نشین کوچک در طبقه آخر بنا شده است. کلیه اتاقها با لوازم مورد نیاز مبله شده اند.
نمای ساختمان هم با آجرنما و سنگ آنتیک پوشانده شده است. این ویلا ساحلی دارای دو تراس شمالی و جنوبی بوده و چشم انداز وسیعی از طبیعت اطراف و ساحل دریا را به ارمغان میاورد. همه انشعابات آب و برق و گاز وصل بوده و دارای چاه آب جداگانه ای نیز میباشد.

فاصله این ویلای سمت ساحل از جاده اصلی  سرخرود بسمت محموداباد 20 متر
فاصله از دریای سرخرود مازندران شمال :  800 متر
بدین ترتیب با صرف مدت زمان بسیار کمی میتوان هم از فروشگاه های زنجیره ای و مراکز برند حاشیه جاده اصلی ، هم از طبیعت و امکانات ساحلی سرخرود نهایت استفاده را برد.
اتمام کار ساختمان در سال 1397 صورت پذیرفته و بنا نوساز به حساب می آید. قیمت اعلامی فروش این ویلا به همراه سند مالکیت، پروانه ساخت و پایان کار 340 میلیون تومان است . جهت خرید آسان این ویلا ساحلی به سایت ویلا شمال جهان مراجعه شود.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا ساحلی در سرخرود با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا ساحلی