ویلا ساحلی در سرخرود سرخرود

$ ۹۸۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1719 نوع ملکویلا برایفروش ۲۲۰متر زیربنا ۳خواب
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
خرید ویلا ساحلی در سرخرود :

 

ویلا شمال . ویلا ساحلی شهرکی مبله و نوساز در سرخرود مازندران در شمال کشور با بنا دوبلکس ، حیاط وسیع  و سند مالکیت


این ویلا دوبلکس در داخل شهرک ساحلی قصر دریا در سرخرود واقع شده است. موقعیت مکانی ویلا سمت دریا بوده و  دستیابی به ساحل دریای خزر  به راحتی امکان پذیر است. فاصله شهرک تا جاده اصلی سرخرود به محموداباد نیز بسیار کم بوده  و میتوان با صرف مدت زمان کمی زیر 5 دقیقه از فروشگاه ها و رستوران و مراکز خرید برند حاشیه جاده بهره برد.
متراژ زمین ویلا 400 متر مربع و بنا دوبلکس آن 220 متر مربع است. می توان حیاط زیبای خانه را جزو مهم ترین نقاط مثبت آن در نظر گرفت. حیاط به نحو خوبی محوطه سازی شده و شامل فضای سبزی است که مملو از گل ها و گیاهان و درختان متنوع شده است. زیبایی حیاط به قدری است که خود به عنوان یک چشم انداز برای ساکنین عمل می کند.
ساختمان در سال 1397 پایان کار شده و از سند مالکیت و پروانه ساخت نیز بهره می برد. ساختمان از کیفیت بالایی در ساخت بهره می برد و با اینکه از نمای ساده ای برخوردار است سبک معماری آن به نحوی است که زیبایی خاصی را تداعی می کند.
ساختمان دارای 3 اتاق است که 1 اتاق در طبقه پایین و 2 اتاق دیگر در طبقه بالا قرار گرفته اند که دو اتاق خواب مستر می باشد، بدین ترتیب تعداد کل سرویس های خانه با سرویس اصلی سالن برابر 3  می شود. نکته حائز اهمیت در مورد فضای داخل خانه مبله بودن اتاق ها به لوازم مربوط به همان اتاق است. سیستم سرمایش از طریق اسپلیت و گرمایش از طریق پکیج انجام می پذیرد.
قیمت اعلامی فروش این ویلا شهرکی در شمال سرخرود 980 میلیون تومان است. جهت مشاوره و خرید این ویلا ساحلی با گروه مشاورین جهان املاک شمال در سرخرود تماس حاصل نمایید.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا ساحلی در سرخرود با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا ساحلی