ویلا ساحلی در سرخرود سرخرود

$ ۷۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1718 نوع ملکویلا برایفروش ۱۵۰متر زیربنا ۳خواب
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
خرید ویلا ساحلی در سرخرود :

 

ویلا شمال . ویلا ساحلی شهرکی مبله در سرخرود مازندران در شمال کشور با بنا فلت ، حیاط وسیع  و سند مالکیت
این ویلا مبله داخل شهرک در منطقه معروف خط دریا ،در سرخرود مازندران ، در شمال ایران واقع شده است. شهرک فاصله کمی تا دریا و جاده اصلی دارد . این فواصل به شرح زیر است :
فاصله ویلا و شهرک از جاده اصلی  سرخ رود به بابلسر در شمال کشور : 200 متر
فاصله ویلای شهرکی  از ساحل دریای  خزر  : 200 متر
همین فاصله کم از دریا ، چشم انداز فوق العاده ای از مناظر سرسبز داخل شهرک و دریا را از این ویلا فراهم آورده است.
متراژ زمین ویلا 300 مترمربع و بنا فلت این ساختمان 150 مترمربع است. ساختمان این ویلا کاملا مبله شده ، دارای 3 اتاق خواب  که 1 اتاق خواب مستر بوده و دارای سرویس بهداشتی و حمام جداگانه است. کف اتاق ها سرامیک کاری شده و سقف ها با چوب کار شده اند . انتخاب وسایل مبلمان، صندلی ها و تخت ها اکثرا از جنس چوب بوده که در هماهنگی با سقف های طرح چوب ، و کابینت های چوبی استفاده شده در آشپزخانه است، در آشپزخانه یخچال، ماشین لباس شویی، هود و مایکروفر کار گذاشته شده تا از نظر تجهیزات مربوط به آشپزخانه، ساختمان تکمیل باشد .
موضوع شایان ذکر دیگر در مورد حیاط سازی ویلا ساحلی است. این حیاط بزرگ که موزاییک کاری شده و دارای محیط گل کاری شده بزرگی است که در آن درختان هرس شده، درختچه های تزیینی، گل ها و گیاهان متنوع و چمن کاری صورت پذیرفته است.
قیمت اعلامی فروش این ویلا شهرکی در سرخرود 700 میلیون تومان است. با برخوردار بودن از سند مالکیت شش دانگ، پروانه ساخت و پایان کار، می توانید با خیالی آسوده از طریق سایت ویلا شمال جهان ، اقدام به خرید این ویلا نمایید.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا ساحلی در سرخرود با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا ساحلی