ویلا ساحلی در سرخرود سرخرود

$ ۸۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1717 نوع ملکویلا برایفروش ۳۰۰متر زیربنا ۴خواب
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
  • ویلا ساحلی ویلا در سرخرود
خرید ویلا ساحلی در سرخرود :

 

خرید ویلا شمال . ویلا ساحلی دوبلکس و سنددار داخل شهرک در سرخرود مازندران در شمال کشور


این ویلا در محدوده ساحلی شمال ، نزدیک به ساحل دریا شهر سرخورد بنا شده است. نوع بنا ویلا دوبلکس بوده و از  متراژ زمین به مساحت 250 متر مربع و بنا 300 متر مربع بهره می برد که فضای داخل آن به 4 اتاق خواب، یک سالن و آشپزخانه تقسیم شده است. قیمت فروش این ویلا ساحلی در سرخرود، به همراه سند مالکیت شش دانگ، پروانه ساخت و پایان کار 770 میلیون تومان است.
همان طور که در تصاویر میبینید، فضای داخل خانه با لوازم مربوط به هر اتاق مبله شده اند. از این لوازم می توان به تخت خواب های دو نفره در اتاق خواب ها، پرده ها، فرش ها و مبلمان ها، صندلی ها و ... اشاره کرد. در آشپزخانه از دو رنگ کابینت های ام دی اف استفاده شده و به یک یخچال، مایکروفر، هود و اجاق گاز تجهیز شده است. سیستم سرمایش خانه از طریق کولر اسپلیت و گرمایش از طریق پکیج بزرگ زمینی انجام می پذیرد. دیوار کلیدی پنل ضد نم و رطوبت، منبع و پمپ آب ، در شهرک با نگهبانی تمام وقت ، از دیگر مشخصات مربوط به ویلاست. جهت خرید و مشاوره می توانید به سایت ویلا شمال جهان مراجعه نمایید
حیاط سازی ویلا به نحوی بوده که ظرفیت پارک 2 ماشین را در خود دارد. کف حیاط موزاییک شده و قسمت قابل توجهی از آن به باغچه اختصاص یافته که در آن درختچه ها، گل ها و گیاهان تزینیی کاشته شده است.
ویلا در داخل شهرکی ساحلی قرار گرفته که از جاده اصلی سرخرود به محموداباد حدود 700 متر و تا دریا و لب ساحل سرخرود 200 متر فاصله دارد. این فواصل را می توان در مدت زمانی زیر 5 دقیقه پیمود. جهت خرید و مشاوره می توانید به سایت ویلا شمال جهان مراجعه نمایید.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا ساحلی در سرخرود با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا ساحلی