ویلا شهرکی در رویان رویان

$ ۳,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1735 نوع ملکویلا برایفروش ۵۳۰متر زیربنا ۴خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در رویان
  • ویلا شهرکی ویلا در رویان
  • ویلا شهرکی ویلا در رویان
  • ویلا شهرکی ویلا در رویان
  • ویلا شهرکی ویلا در رویان
  • ویلا شهرکی ویلا در رویان
  • ویلا شهرکی ویلا در رویان
  • ویلا شهرکی ویلا در رویان
  • ویلا شهرکی ویلا در رویان
  • ویلا شهرکی ویلا در رویان
خرید ویلا شهرکی در رویان :

خرید ویلا در شمال . خرید ویلا جنگلی شهرکی با بنای دوبلکس مدرن و نوساز در شهرستان رویان مازندران شمال کشور


این ویلا دوبلکس، با موقعیت جغرافیایی عالی و فواصل کم از طبیعت های شمالی کشور و جاده اصلی، با متراژ زمین 940 متر و زیر بنا 530 متر، در شهرکی در شهر توریستی رویان و سمت جنگل جاده آب پری قرار گرفته است. به علت این فواصل کم، ویلا دارای چشم اندازی هم زمان از ساحل دریای خزر و رشته کوهای جنگلی البرز است . مقدار فواصل شهرک تا مناطق بدین شهر است :


فاصله از جاده اصلی اب پری رویان به نوشهر مازندران در شمال کشور ایران : 100 متر
فاصله از دریای رویان به نوشهر :1100 متر
فاصله این ویلای شهرکی جنگلی از جنگل سمت جاده اب پری در رویان مازندران نوشهر : 300 متر


فاصله کم از جاده اصلی، دسترسی ساکنین به فروشگاه و مراکز برند، مراکز تفریحی گردشکری و یا رفع نیازهای روزمره را به سهولت امکان پذیر کرده است . همچنین شهرک دارای نگهبانی تمام وقت و مسیرسازی اصولی و مهندسی می باشد.
تعداد اتاق های ساختمان 4 عدد است که هر 4 تای آن ها دارای سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام مختص به خود هستند.  تمامی این اتاق ها سرامیک کاری شده و پنجره های ساختمان طوری در آن ها تعبیه شده که نور روز راه خود را به داخل خانه پیدا کند، و همچنین از درون خانه چشم انداز های طبیعت اطراف و حیاط گل کاری شده خانه قابل دریافت باشد.در اشپزخانه نیز از کابینت های براق ام دی اف به رنگ های هماهنگ با سرامیک و کاشی استفاده شده است. در نمای خارجی ساختمان هم ترکیبی از گچ و اجرنما به کار رفته شده، جلوه زیبایی رو به طراحی خارجی ساختمان بخشیده است.همه انشعابات ویلا وصل شده ، روف گاردن با دید عالی به جنگل و دریا ، حیاطی بسیار زیبا با فضای سبز و باغچه گلکاری شده و آلاچیق ، به کار گیری بهترین متریال ها در ساخت این ویلا شهرکی از جمله موارد قابل ذکر می باشد.
قیمت اعلامی ویلانوساز ،3/200 میلیارد تومان است که توسط نمایندگان ویلا شمال املاک، به همراه سند، جواز ساخت و پایان کار آماده تحویل به خریداران علاقه مند به خرید ویلاهای دارای چشم انداز توامان از دریا و جنگل است.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا شهرکی در رویان با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی