ویلا شهرکی در بابلسر بابلسر

$ ۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1560 نوع ملکویلا برایفروش ۲۵۰متر زیربنا ۳خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در بابلسر
  • ویلا شهرکی ویلا در بابلسر
  • ویلا شهرکی ویلا در بابلسر
  • ویلا شهرکی ویلا در بابلسر
  • ویلا شهرکی ویلا در بابلسر
  • ویلا شهرکی ویلا در بابلسر
  • ویلا شهرکی ویلا در بابلسر
  • ویلا شهرکی ویلا در بابلسر
خرید ویلا شهرکی در بابلسر :

 

این ویلا در داخل شهرکی در سمت جنوبی بابلسر در شمال کشور، استان مازندران، واقع شده است. ویلا شرایط یک ویلا لوکس را داراست. با متراژ زمین به مساحت 600 متر مربع، حیاط بزرگی نصیب ویلا شده که با یک محوطه سازی عالی فضای بسیار زیبا را برای ساکنین به ارمغان آورده است. این حیاط که کف آن با سنگ فرش شده، دارای محیط گلکاری شده ای است که در آن انواع مختلفی از گل ها ، گیاهان و درختچه ها کاشته شده است. همچنین دور تا دور حیاط نیز به باغچه خانه اختصاص یافته است.

بنا دوبلکس ویلا 250 متر مربع است که شامل 3 اتاق خواب ، یک سالن بزرگ و آشپزخانه می شود. این فضا با لوازم باکیفیت مورد نیاز زندگی مبله شده که میتوان به برخی از آن ها نظیر مبلمان و فرش ها و سیستم پخش صوتی و تصویری، کمد های شیک و میز ناهارخوری اشاره کرد. کف تمامی اتاق ها پارکت کاری شده و نورپردازی نیز از طریق لوسترهای زیبا انجام می پذیرد. از این 3 اتاق، 2 اتاق دارای سرویس بهداشتی و حمام جداگانه اند. از دیگر ویژگی های خانه می توان به سیستم سرمایش از طریق اسپلیت و گرمایش از طریق رادیاتور اشاره کرد. لازم به ذکر است که ویلا به فضایی مخصوص به سونا خشک مجهز شده است.

از این مجتمع شهرکی تا جاده اصلی بابلسر به فریدونکنار 100 متر و تا دریا و لب ساحل بابلسر 3 کیلومتر فاصله وجود دارد که این مسافت در مدت زمانی حدود 3 الی 4 دقیقه قابل پیمودن است.

قیمت اعلامی فروش این ویلا شهرکی در بابلسر 900 میلیون تومان است که با مستندات رسمی سند مالکیت، پروانه ساخت و پایان کار به مشتری عرضه می گردد.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا شهرکی در بابلسر با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا شهرکی