ویلا جنگلی در بابلسر بابلسر

$ ۷۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1504 نوع ملکویلا برایفروش ۲۳۵متر زیربنا ۳خواب
  • ویلا جنگلی ویلا در بابلسر
  • ویلا جنگلی ویلا در بابلسر
خرید ویلا جنگلی در بابلسر :

فروش ویلا جنگلی در بابلسر، در منطقه ویلایی صفاییه که روبروی شهرک ساحلی معروف دریاکنار قرار میگیرد. از نظر موقعیت مکانی، ویلا دارای موقعیت مکانی بسیار مناسبی است که خود منطقه صفاییه جزو مناطق توریستی شمالی کشور در استان مازندران به حساب می آید، و هم فاصله چندانی تا ساحل دریای خزر و جاده اصلی ندارد و ساکنین به راحتی می توانند به این مناطق دسترسی داشته باشند.

 

ویلا دارای زمین به متراژ 210 متر و بنا 235 متر مربع است که با نوع بنا دوبلکس نمای آن کاملا با سنگ های خوشرنگی پوشانده شده و از تراس نرده کاری شده بهره میبرد که از آن جا دید خوبی میتوان به طبیعت اطراف داشت. ساختمان از 3 اتاق خواب تشکیل شده که هر سه این ها مستر هستند و هر کدام دارای سرویس بهداشتی و حمام مختص به خود اند.

 

قیمت اعلامی این ویلا 730 میلیون تومان است که به همراه سند مالکیت تک برگ، جواز ساخت و پایان کار اماده تحویل به خریداران ویلا جنگلی در بابلسر می باشد.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا جنگلی در بابلسر با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید ویلا جنگلی