زمین قطعه ای در نوشهر نوشهر

$ ۹۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz194 نوع ملکزمین برایفروش ۶۰۰متر زیربنا -خواب
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
خرید زمین قطعه ای در نوشهر :

 

زمین شهرکی جنگلی در نوشهر . خرید زمین داخل شهرک جنگلی، با مجوز ساخت و سند و داخل بافت مسکونی در نوشهر مازندران در شمال کشور

زمین فروشی جهت ساخت ویلا، که در داخل شهرک در حومه جنگلی شهرستان نوشهر ، در منطقه زیبا و توریستی لتینگان نوشهر ، واقع شده است. متراژ زمین  600 مترمربع و دارای بر 18 متری میباشد که در هنگام خرید با سند مالکیت و جواز ساخت ویلا به خریدار تحویل داده می شود. قیمت اعلامی فروش هر متر از این زمین 1/550 میلیون تومان است که با توجه به متراژ ، بهای کل زمین برابر 930  میلیون تومان می شود.
موقعیت ویلا در نوار باریک بین کوه های جنگلی البرز و ساحل دریای خزر است. البته این شهرک ، بیشتر در قسمت جنگلی قرار میگیرد از این رو دید عالی به جنگل را میتوان از این منطقه به دست آورد .  فواصل ویلا تا جنگل، دریا و جاده اصلی به شرح زیر است :
فاصله از جاده اصلی شهر نور و رویان بسمت شهر نوشهر مازندران در شمال : 1300 متر
فاصله از دریا و لب ساحل محله لتینگان نوشهر در مازندران شمال ایران : 1500 متر
فاصله از جنگلهای منطقه ویلایی لتینگان در نوشهر مازندران شمال کشور : 300 متر
از موارد قابل توجه شهرک می توان از نگهبانی دائمی ، فضای سبز و مسیرهای سنگفرش شده آن نام برد . لازم به ذکر است که تمامی انشعبات آب و برق و گاز زمین وصل شده اند. زمین خوش قواره دورمحصور با دید عالی به جنگل و دریا، در داخل بافت مسکونی واقع شده و با مجوز ساختی که از آن بهره می برد، به خریدار امکان ساخت ویلا بدون هیچگونه منع و محدودیتی را می دهد. جهت خرید این زمین جنگلی به شماره های درج شده در سایت ویلا شمال جهان مراجعه شود .

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این زمین قطعه ای در نوشهر با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین قطعه ای