زمین شهرکی در نوشهر نوشهر

$ ۳۷۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz159 نوع ملکزمین برایفروش ۳۴۰متر زیربنا -خواب
  • زمین شهرکی زمین در نوشهر
  • زمین شهرکی زمین در نوشهر
  • زمین شهرکی زمین در نوشهر
  • زمین شهرکی زمین در نوشهر
  • زمین شهرکی زمین در نوشهر
  • زمین شهرکی زمین در نوشهر
  • زمین شهرکی زمین در نوشهر
  • زمین شهرکی زمین در نوشهر
خرید زمین شهرکی در نوشهر :

فروش زمین شهرکی در نوشهر. زمین داخل شهرک در نوشهر در منطقه جنگلی ونوش در شمال کشور استان مازندران

این قطعه زمین فروشی در نوشهر با مساحت 340 متر و بحر 12 متر، در داخل شهرکی در منطقه جنگلی ویلایی نشین ونوش نوشهر قرار گرفته است.  

زمین در داخل بافت مسکونی واقع شده و از پروانه ساخت جهت ساخت و ساز ویلا بدون منعی قانونی برخوردار است. بهایی که برای هر متر از این زمین در نظر گرفته شده ، 1/100 هزار تومان است که با توجه به متراژ 340 متری زمین، قیمت کلی آن 374 میلیون تومان در می آید.

این زمین قواره ای در قسمت جنگلی ونوش نوشهر قرار میگیرد، در فاصله 300 متری از جنگل، و چشم اندازی عالی به دامنه های پر درخت رشته کوه های البرز. با این حال، شهرک تا جاده اصلی و ساحل دریای نوشهر هم فاصله آنچنانی ندارد و با صرف چند دقیقه میتوان هم از ساحل دریای خزر لذت برد و هم از مراکز های متعدد گردشکری و فروشگاه های برند حاشیه جاده استفاده برد. این فواصل به شرح زیر است :

 

فاصله از جاده اصلی رویان به نوشهر : 800

فاصله از دریای نوشهر: 1000

 

مزیت این زمین این است که ضمن ویو کامل جنگل، از ویلایی که در آن ساخته شود، میتوان دید همزمان از دریا نیز دریافت کرد.

منطقه ونوش نوشهر یکی از مناطق ویلایی نشین معروف شمال کشور در استان مازندران است که به علت قرار گرفتن در بین کوه های البرز و ساحل دریا هم از آب و هوای منحصر به فردی برخوردار و هم دسترسی راحتی را برای ساکنین ویلاهای این منطقه به جنگل و دریا پدید آورده است.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این زمین شهرکی در نوشهر با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین شهرکی