زمین قطعه ای در نوشهر نوشهر

$ ۳۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz138 نوع ملکزمین برایفروش ۴۶۸متر زیربنا -خواب
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
خرید زمین قطعه ای در نوشهر :

فروش زمین قواره ای ارزان قیمت داخل بافت و سند دار در نوشهر در شمال کشور استان مازندران 

 

قطعه زمین فروشی دارای متراژ 468 متر و بحر 15 متر است که بهای هر متر از زمین800 هزار تومان در نظر گرفته شده است. بر این اساس قیمت کلی زمین برابر 375 میلیون تومان می شود که با سند مالکیت تک برگ به خریداران محترم توسط مجموعه مشاورین املاک جهان در شعبه نوشهر عرضه میگردد. لازم به ذکر است که زمین از جواز ساخت بهره می برد و در داخل بافت مسکونی برای ساخت و ساز بدون محدودیتی قانونی قرار گرفته است.

این قطعه زمین قواره شده جهت ویلا سازی، در داخل شهر واقع شده به سمت جنگل، در منطقه نخ شمال نوشهر قرار گرفته است. مننطقه نخ شمال، یکی از مناطق معروف و ویلایی نشین و توریستی بوده از نظر نزدیکی همزمان به جنگل و دریا است که دسترسی راحتی را برای افراد به این مناطق فراهم می آورد به طوری که در کمتر از 1 الی دو دقیقه میتوان هم به ساحل دریای خزر نوشهر و هم به جنگل رسید. فواصل از این مکان این زمین به شرح زیر است :

 

فاصله از جاده اصلی نوشهر به رویان  : 700

فاصله از جنگل نوشهر : 700

 

زمین مناسب کسانی است که به ساخت ویلا در نوار بین رشته کوه های البرز و ساحل دریا علاقه منند. این دو عامل تعیین کننده آب و هوای شمال کشور، باعث شده تا منطقه نخ شمال که بین آن ها قرار گرفته، از آب و هوای بکر و پاکیزه در طول 4 سال فصل سال برخوردار باشد، و هم اینکه همزان میتوان به علت نزدیکی این دو طبیعت، از این چشم انداز ها دید همیشگی داشت.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این زمین قطعه ای در نوشهر با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین قطعه ای