زمین ساحلی در سرخرود سرخرود

$ ۲۲۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz164 نوع ملکزمین برایفروش ۲۲۶متر زیربنا -خواب
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
خرید زمین ساحلی در سرخرود :

زمین فروشی ساحلی در سرخرود، با متراژ 226 متر که در یک موقعیت مکانی عالی نزدیک به دریا و جاده اصلی قرار گرفته است. از مکان این زمین تا جاده اصلی تقریبا 200 متر و تا ساحل دریای خزر 300 متر فاصله دارد، فاصله ای که تقریبا حدود 1 دقیقه زمانی به طول می انجامد. لازم به ذکر است که حاشیه جاده اصلی سرخرود را فروشگاه ها و مراکز خرید برند نظیر پرشیا و خزرسنتر فرا گرفته که به راحتی میتوانید از آن ها دیدن و خرید کنید.

 

زمین در داخل شهرک قرار گرفته که اطراف آن را مناظر چمن زار ها و درختان انبوه تشکیل می دهد که از اینجا دید خوبی میتوان به آن ها داشت . زمین در داخل بافت مسکونی واقع شده که در بر 10 متری کوچه قرار میگیرد. با بهره مند بودن از جواز ساخت خریداران میتوانند بدون هیچ منعی و محدودیتی اقدام به ساخت ویلا در این مکان کنند . هر متر از زمین 1 میلیون تومان قیمت خورده که در این صورت قیمت کل آن 226 میلیون تومان می شود که قیمتی خوب و مناسب با توجه به شرایط آن است. گفتنی است که زمین از سند مالکیت شش دانگ برخورد است.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این زمین ساحلی در سرخرود با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین ساحلی