زمین شهرکی در سرخرود سرخرود

$ ۲۴۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz162 نوع ملکزمین برایفروش ۳۵۰متر زیربنا -خواب
  • زمین شهرکی زمین در سرخرود
  • زمین شهرکی زمین در سرخرود
  • زمین شهرکی زمین در سرخرود
  • زمین شهرکی زمین در سرخرود
  • زمین شهرکی زمین در سرخرود
  • زمین شهرکی زمین در سرخرود
خرید زمین شهرکی در سرخرود :

زمین شهرکی فروشی در سرخرود، با متراژ 350 متر مربع که به سمت دشت و چمن در سمت جنوبی جاده سرخرود به فریدونکنار واقع شده است. شهرک مورد نظر از محوطه سازی خوبی بهره میبرد و مسیرهای آن آسفالت شده است. با اینکه زمین در سمت جنوبی قرار گرفته، در عین حال دسترسی راحتی به ساحل دریای سرخرود دارد که با پیمودن مسیر تقریبا 1 کیلومتری که در عرض مدت زمان کمی طی می شود، می توان از امکانات و طبیعت ساحل شمال مازندران نهایت استفاده را برد. در مورد جاده اصلی، فاصله از این نیز کمتر بوده و با پیمودن 400 متر می توان به جاده اصلی سرخرود به فریدونکنار و بابلسر رسید. در حاشیه این جاده به علت توریستی بودن شهر سرخرود، مراکز خرید برند و مراکز تفریحی و گردشگری و فروشگاه های زنجیره ای فراوانی وجود دارد که نظر هر بیننده ای را به خود جلب میکند.

 

زمین در بر 14 متری کوچه شهرک قرار گرفته و در داخل بافت مسکونی برای ساخت و ساز ویلا بدون محدودیتی با بهره بردن از مستند رسمی اجازه ساخت، واقع شده است. سند مالکیت زمین تک برگ بوده و هر متر آن 700 هزار تومان قیمت گذاری شده است که در این صورت با توجه به متراژ 350 متری زمین، قیمت معادل برابر 245 میلیون تومان می شود.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این زمین شهرکی در سرخرود با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین شهرکی