زمین ساحلی در سرخرود سرخرود

$ ۳۴۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz140 نوع ملکزمین برایفروش ۲۴۲متر زیربنا -خواب
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
  • زمین ساحلی زمین در سرخرود
خرید زمین ساحلی در سرخرود :

 

این قطعه زمین با متراژی به مساحت 242 متر و بر 12 متر، در داخل شهرک در سمت ساحل منطقه ویلایی نشین سرخرود بنا شده است و با موقعیت مکانی مناسبی که از آن برخوردار است، زمینی عالی برای ساخت و ساز ویلا، فروش و یا اقامت در آن در شمال کشور، استان مازندران به حساب می آید.

 

از موقعیت مکانی زمین شروع کنیم. زمین در فاصله مناسبی از ساحل دریای خزر سرخرود و جاده اصلی سرخرود به محموداباد واقع شده است، با پیمودن فاصله 300 متری می توان به ساحل دریا رسید و از امکانات و طبیعت ساحلی استفاده برد، و با پیمودن فاصله 1000 متری، میتوان به سطح جاده اصلی رسید و از فروشگاه های زنجیره، رستوران ها و مراکز برند متعددی که در حاشیه های جاده قرار گرفته، بهره برد. این موقعیت مکانی، از مهم ترین مزیت های این زمین به حساب می آید.

 

مستندات رسمی زمین تکمیل بوده و از سند مالکیت تک برگ، و اجازه ساخت بهره میبرد و در داخل بافت مسکونی ، برای ساخت و ساز، بدون منع و محدودیتی قرار گرفته است. قیمت هر متر از زمین ویلا 1 میلیون تومان است که بر اساس متراژ 242 متری زمین، قیمت کلی ان 342 میلیون تومان در می آید.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این زمین ساحلی در سرخرود با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین ساحلی