زمین مسکونی در سرخرود سرخرود

$ ۱۶۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz107 نوع ملکزمین برایفروش ۲۵۰متر زیربنا -خواب
  • زمین مسکونی زمین در سرخرود
  • زمین مسکونی زمین در سرخرود
  • زمین مسکونی زمین در سرخرود
  • زمین مسکونی زمین در سرخرود
  • زمین مسکونی زمین در سرخرود
  • زمین مسکونی زمین در سرخرود
خرید زمین مسکونی در سرخرود :

قطعه زمین فروشی مابین دو شهر آمل و سرخرود،با متراژ 250 متر و بحر 10 متر،در داخل بافت مسکونی،در کوچه ای ویلایی نشین واقع شده که مناسب برای آن دسته از کسانی است که علاقه مند به ساختن ویلا بر اساس سلیقه و نظر شخصی خود،و یا ساخت و فروش ویلا در مناطق جنگلی شمال کشور،استان مازندران هستند.

بهای هر متر این ویلا 650 هزار تومان در نظر گرفته شده است که با توجه به متراژ 250 متری آن ،قیمت کل آن 163 ملیون تومان در می آید،به همراه سند،اجازه ساخت و بهره برداری.

از آن جا که این زمین در سمت محیط دشت و شالیزار های قرار گرفته،چشم انداز خوبی به این مناطق نام برده دارد.از اینجا تا جاده اصلی سرخرود به آمل،تنها 100 متر فاصله وجود دارد که این فاصله کم این مزیت را به ساکنین میدهد تا نیازهای روزمره و استفاده از فروشگاه ها برایشان به راحتی امکان پذیر باشد،اما همان طور که گفته شد چون این زمین در سمت جنوبی و دشت های سرخرود واقع شده،برای رسیدن به ساحل دریای خزر پیمودن فاصله 7000 متری لازم است که با اتوموبیل سواری معادل سپری کردن 6 دقیقه زمانی میشود.از این ویلا تا دو شهر سرخرود و آمل نیز به ترتیب 6 و 7 دقیقه فاصله زمانی وجود دارد.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این زمین مسکونی در سرخرود با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین مسکونی