زمین مسکونی در ایزدشهر ایزدشهر

$ ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz84 نوع ملکزمین برایفروش ۴۰۰متر زیربنا خواب
  • زمین مسکونی زمین در ایزدشهر
  • زمین مسکونی زمین در ایزدشهر
  • زمین مسکونی زمین در ایزدشهر
  • زمین مسکونی زمین در ایزدشهر
  • زمین مسکونی زمین در ایزدشهر
  • زمین مسکونی زمین در ایزدشهر
  • زمین مسکونی زمین در ایزدشهر
  • زمین مسکونی زمین در ایزدشهر
  • زمین مسکونی زمین در ایزدشهر
  • زمین مسکونی زمین در ایزدشهر
خرید زمین مسکونی در ایزدشهر :

فروش زمین مسکونی در ایزدشهر

خرید و فروش زمین داخل بافت مسکونی در ایزدشهر با سند تک برگ شش دانگ و موقعیت ویلایی نشین در شمال کشور

 

فروش زمین ویلایی با کاربری مسکونی و داخل بافت و دارای سند مالکیت شش دانگ در شمال،مازندران، ایزد شهر که دارای آب برق گاز و زمین درخت مرکبات  و از موقعیت خوبی نیز برخوردار بوده بطوریکه نزدیک جنگل و دریا و ساحل می باشد که چشم انداز زیبائی به آن بخشیده است.این قطعه زمین قواره ای ویلایی در یکی از روستاهای جنگلی شمال کشور،استان مازندران،اطراف نور و ایزد شهر و نزدیک به مرکز شهر و مراکز خرید و رفاهی می باشد که بسیار خوش آب و هوا و ساکت و امن میباشد واقع شده و از لحاظ جغرافیائی در حدود کیلومتر3 کیلومتر از دریا و ساحل واقع شده . متراژ کل زمین 400 (چهارصد)متر مربع و قیمت فروش هر متر مربع از این زمین  750.000 هزار تومان و قیمت کل این زمین سند دار و خوش منظره 300،000،00 میلیون تومان میباشد.

لطفا جهت خرید این قطعه زمین سند دار در بافت مسکونی و نزدیک به جاده اصلی در ایزدشهر نور و شمال کشور و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ( )تماس حاصل فرمائید.

 

خرید و فروش ویلاباغ خانه زمین آپارتمان ویلا (ساحلی شهرکی جنگلی لب ساحل ویوی دریا دوبلکس نیم دوبلکس فلت و همکف داخل بافت مسکونی تجاری داخل شهرک کوهپایه ای ییلاقی دامنه جنگل و کوه دوبلکس نیم پیلوت فلت همکف اقساطی معاوضه با ماشین داخل بافت داخل شهرک قطعه ای و قواره ای ویلایی کنار جنگل گازدار سنددار و با مجوز ساخت مسکونی ساحلی لب آب پلاک اول ساحل روستایی شهری داخل روستا داخل شهر ویلا شمال با سند آب برق گاز و مبله با کیوسک نگهبانی کنار و نزدیک جنگل و ساحل کشاورزی متراژ بالا داخل شهرک ساحلی ویلایی جنگلی دامنه کوه کوهپایه ای ییلاقی فاصله نزدیک دریا کشاورزی دریاکنار کنار ساحل نقد اقساط قسطی زیر قیمت و قیمت ارزان و مناسب )  در شمال، مسیر و جاده کلوده بین آمل و محمودآباد نوساز بابلسر سرخرود مازندران آمل چمستان محمودآباد فریدونکنار بابلسر صلاح الدین کلا نوشهر سیسنگان رامسر ملکار شمال نوشهر ایزدشهر خشت سر نور رویان گرگان به پایین همین صفحه  مراجعه و گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمائید تا اطلاعات جامعتری بدست اورید.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این زمین مسکونی در ایزدشهر با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین مسکونی