زمین ویلایی در آمل آمل

$ ۱۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz40 نوع ملکزمین برایفروش ۷۰۰متر زیربنا -خواب
  • زمین ویلایی زمین در آمل
  • زمین ویلایی زمین در آمل
خرید زمین ویلایی در آمل :

فروش زمین سند دار مناسب ساخت ویلا در آمل.

فروش زمین ویلایی با کاربری مسکونی و داخل بافت روستایی و دارای سند مالکیت شش دانگ در شمال،مازندران، آمل که دارای آب برق گاز و قابلیت تفکیک به قطعه های کوچکتر را دارد.زمین درخت مرکبات  و از موقعیت خوبی نیز برخوردار بوده بطوریکه جنب شهرک ویلایی واقع شده و نزدیک جنگل و از ویوی جنگلی زیبائی برخوردار است که چشم انداز زیبائی به آن بخشیده است.این قطعه زمین قواره ای ویلایی در یکی از روستاهای جنگلی شمال کشور،استان مازندران،اطراف آمل در حاشیه و کنار جنگل که بسیار خوش آب و هوا و ساکت و امن میباشد واقع شده و از لحاظ جغرافیائی در حدود کیلومتر 6 جاده آمل به تهران واقع شده و فاصله اش با دریا نیز 30 دقیقه میباشد.

متراژ کل زمین 700(هفتصد)متر مربع و قیمت فروش هر متر مربع از این زمین 220 هزار  تومان و قیمت کل این زمین سند دار و خوش منظره 175 میلیون تومان میباشد.لطفا جهت خرید این قطعه زمین ویلایی با ویوی جنگلی در آمل و کسب اطلاعات بیشتر با شماره ( )تماس حاصل فرمائید.متشکرم.

جهت خرید و فروش و بازدید از تعداد بیشتری از زمین و ویلا آپارتمان باغ ( ساحلی جنگلی شهرکی دخل بافت داخل شهرک کشاورزی ساحلی لب آب لب ساحل پلاک اول ساحل ویلایی سند دار گازدار با سند ) به پایین همین صفحه مراجعه و گزینه مورد نظر خود را انتخاب نمائید.

بهترین زمین ها و خانه ها در آمل را از ما بخواهید

مشاور املاک جهان

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این زمین ویلایی در آمل با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین ویلایی