زمین ویلایی در آمل آمل

$ ۲۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz34 نوع ملکزمین برایفروش ۱۰۰۰متر زیربنا -خواب
  • زمین ویلایی زمین در آمل
  • زمین ویلایی زمین در آمل
خرید زمین ویلایی در آمل :

فروش زمین ویلایی قواره ای(قطعه ای) با کاربری مسکونی مناسب برای ساخت ویلا آمل.

این زمین ویلایی قواره ای(قطعه ای) با ویوی جنگلی در روستائی اطراف آمل و با ابعاد بسیا عالی داخل بافت میباشد لذا هیچ منعی جهت ساخت و ساز و ویلاسازی میباشد زمین و دهکده فوق الذکر از محیطی آرام و امن و البته خیلی خوش آب و هوا برخوردار است و دسترسی آسانی به جاده اصلی دارد زمین از لحاظ جغرافیائی در شمال،استان مازندران و در کنار جنگل آمل و در حدود کیلومتر 6 جاده آمل به تهران واقع شده است و فاصله اش با دریا 20 دقیقه میباشد.

مساحت کل زمین 1000(یک هزار)مترمربع است که به 4 قطعه 250(دویست و پنجاه)متری نیز تفکیک شده است و هم بصورت یکجا و هم قطعه ای بفروش میرسد.

قیمت فرش هر متر مربع این زمین ویلایی 260،000 تومان و قیمت کل 1000(یکهزار)متر مربع آن 260میلیون تومان به فروش میرسد.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید این قطعه زمین ویلایی جنگلی در اطراف آمل با شماره تلفن ( ) تماس حاصل فرمائید.متشکرم

 

جهت خرید و فروش و بازدید از تعداد بیشتری از باغ خانه زمین ویلا آپارتمان(ساحلی شهرکی جنگلی لب ساحل داخل بافت مسکونی تجاری داخل شهرک کوهپایه ای ییلاقی قطعه ای و قواره ای ویلایی کنار جنگل گازدار سنددار و با مجوز ساخت مسکونی ساحلی لب آب پلاک اول ساحل روستایی شهری داخل روستا داخل شهر ) ثبت شده در سایت در شمال مازندران آمل سرخرود چمستان محمودآباد فریدونکنار بابلسر به بالای همین صفحه قسمت خدمات مراجعه نمائید تا اطلاعات جامعتری بدست آورید.

 

      WWW.AMLAK-JAHAN.COM  وبسایت مشاور املاک جهان 

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این زمین ویلایی در آمل با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین ویلایی