زمین مسکونی در آمل آمل

$ ۱,۳۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz24 نوع ملکزمین برایفروش ۶،۰۰۰متر زیربنا -خواب
  • زمین مسکونی زمین در آمل
  • زمین مسکونی زمین در آمل
خرید زمین مسکونی در آمل :

فروش زمین مسکونی جنگلی داخل بافت سنددار در آمل.

این زمین مسکونی کنار جنگل آمل و از آنجائیکه داخل بافت و دارای سند مالکیت و همچنین آب و برق و گاز دارد و دارای متراژ مناسب نیز میباشد و قابلیت تفکیک به قطع های کوچکتر را نیز دارد لذا بسیار مناسب جهت ساخت شهرک و ویلاسازی میباشد.زمین نزدیک جنگل آمل و چشم انداز زیبای جنگلی دارد و در محدوده روستایی ساکت و دلنشین آمل قرار دارد.

متراژ زمین 6000(شش هزار)متر مربع میباشد و با قیمت استثنائی هر متر مربع 220 هزار تومان و با قیمت کل 1320 میلیون تومان میباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید این زمین مسکونی متراژ بالا کنار جنگل آمل و مناسب جهت ساخت شهرک و ویلاسازی در آمل با شماره ( ) تماس حاصل فرمائید . متشکرم .

جهت بازدید و خرید و فروش  از تعداد بیشتری از زمین مسکونی و ویلا ثبت شده سایت در شمال مازندران آمل سرخرود چمستان محمودآباد فریدونکنار به بالای همین صفحه قسمت خدمات مراجعه و گزینه مرد نظرتان را انتخاب نمائید.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این زمین مسکونی در آمل با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید زمین مسکونی