آپارتمان ساحلی در سرخرود سرخرود

$ ملک ویـژه با قیمت ۴۱۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکa104 نوع ملکآپارتمان برایفروش ۸۰متر زیربنا ۲خواب
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
  • آپارتمان ساحلی آپارتمان در سرخرود
خرید آپارتمان ساحلی در سرخرود :

فروش آپارتمان ساحلی در سرخرود در شمال کشور استان مازندران

 

آپارتمان ساحلی فروشی فوق با متراژ زمین وسیع 3700 متر مربعی بوده و ساختمان دارای 15 طبقه است. واحد فروشی مورد نظر ما با متراژ کل 80 متر مربع و 2 اتاق خواب در طبقه 13 آپارتمان قرار گرفته است. آپارتمان ساحلی لب آب دارای ویژگی ها و مشخصاتی است که آن را به انتخابی ممتاز و ویژه تبدیل می کند، مانند داشتن استخر ، جکوزی ، زمین ورزش و بیلیارد برای عموم، 2 طبقه پارکینگ ، نگهبانی سرایدار و لابی و ... . اتمام کار ساختمان در سال 1397 بوده ازاین رو از بهترین متریال در ساخت و تزیین آن استفاده شده است.

بهای هر متر از این واحد آپارتمان فروشی سمت ساحل در شمال 5/200 میلیون تومان در نظر گرفته شده است که بر حسب متراژ 80 متری واحد قیمت کلی آن معادل 416 میلیون تومان می شود و از نظر مستندات رسمی، واحد آپارتمان تکمیل بوده و دارای سند مالکیت تک برگ، پروانه ساخت و پایان کار می باشد که با خیال راحت می توانید اقدام به خرید آن از طریق مشاورین جهان املاک در شعبه سرخرود نمایید.

آپارتمان فروشی در پلاک دوم از سمت ساحل دریای خزر واقع شده است که تنها 50 متر از لب ساحل فاصله دارد، این یعنی اینکه از نظر موقعیت مکانی با یکی از بهترین آپارتمان ها در شمال مواجه هستیم، که ساکنین واحد های آن هر وقت اراده کردند می توانند به طبیعت ساحلی دسترسی داشته باشند، و همین طور یک دید فوق العاده و ابدی را به افق دریا و ساحل داشته باشند. فاصله آپارتمان تا جاده اصلی سرخرود به محموداباد 700 متر است، از آن جا با صرف مدت زمان کمی می توان از فروشگاه ها زنجیره ای پرشیا و خزر سنتر در حاشیه جاده و دیگر مراکز خرید برند های معروف و رستوران های سنتی و فرنگی استفاده برد.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این آپارتمان ساحلی در سرخرود با شماره (0000-000-0911) تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع خرید ویلا شمال در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی برای خرید آپارتمان ساحلی