ويلا شهرکي در سرخرود سرخرود

$ ۲,۹۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1456 نوع ملکویلا برای4 ۳۰۰متر زیربنا ۵خواب
  • ويلا شهرکي ویلا در سرخرود
  • ويلا شهرکي ویلا در سرخرود
  • ويلا شهرکي ویلا در سرخرود
  • ويلا شهرکي ویلا در سرخرود
  • ويلا شهرکي ویلا در سرخرود
  • ويلا شهرکي ویلا در سرخرود
  • ويلا شهرکي ویلا در سرخرود
  • ويلا شهرکي ویلا در سرخرود
  • ويلا شهرکي ویلا در سرخرود
  • ويلا شهرکي ویلا در سرخرود
خرید ويلا شهرکي در سرخرود :

فروش ویلا شهرکی با کارشناس اين ملک مهندس خطيبي 09119145651 زمین زیاد در سرخرود در شمال کشور استان مازندران

این ویلا با نوع بنا دوبلکس، در داخل شهرک چسبیده به شهر سرخ رود در سمت جنوبی جاده واقع شده است. از این مکان تا رسیدن به جاده اصلی سرخرود به محمودآباد، فاصله کم 200 متری باید طی شود، و تا ساحل دریای خزر  1000 متر فاصله وجود دارد.

 

این ویلا با نوع بنا دوبلکس، با این که سال ساخت آن قدیمی بوده و در سال 1380 تمام کار شده، اما از ویژگی هایی برخوردار است که آن را به انتخابی لوکس برای کسانی که به دنبال ویلاهای باغ دار در نزدیکی دریای خزر هستند تبدیل میکند. ویلا با متراژ وسیع 2600 متری و بنا 300 متری در داخل شهرکی سمت دشت و چمنزار سرخرود واقع شده است. این مساحت وسیع که به بهترین نحو ممکن محوطه سازی شده، از برجسته ترین نکات این ساختمان به شمار می آید. این زمین بزرگ که آسفالت شده و در محوطه های چمن کاری صورت گرفته، شامل باغ هایی می شود که در آن از انواع مختلفی از درختچه ها، گیاهان و گل های تزیینی کاشته شده اند و در پشت حیاط، باغی شمال درختان مرکبات قرار گرفته است. این فضای پوشیده از درختان به حدی زیباست که خود چشم اندازی عالی برای ساکنین خانه به حساب می آید که از درون خانه از طریق پنجره های آفتاب گیر و از روی تراس خانه قابل مشاهده است. در این فضای بزرگ سرسبز یک آلاچیق و استخر وسط حیاط قرار گرفته تا ساکنین بتوانند در هوای آزاد به لذت بردن از این محیط بپردازند.

 

متراژ بنا ساختمان 300 متر است که دارای 5 اتاق خواب است، 4 اتاق خواب در طبقه بالا ساختمان و اتاق دیگر در طبقه پایین به همراه سالن و آشپزخانه قرار گرفته است. همان طور که در تصاویر پیداست، تمامی اتاق ها با وسایل مورد نیاز زندگی مبله شده اند و آشپزخانه نیز که در ان از کابینت های چوبی استفاده شده، یه یک یخچال، مایکروفر، هود، اجاق گاز و ماشین لباس شویی تجهیز شده است.

 

قیمت اعلامی این ویلا شهرکی جنگلی 2/950 میلیارد تومان است که به همراه سند مالکیت شش دانگ، پروانه ساخت و پایان کار به فروش می رسد.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ويلا شهرکي در سرخرود با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید ويلا شهرکي