ويلا شهرکي در بابلسر بابلسر

$ ۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1445 نوع ملکویلا برایفروش و معاوضه ۲۵۰متر زیربنا ۴خواب
  • ويلا شهرکي ویلا در بابلسر
  • ويلا شهرکي ویلا در بابلسر
  • ويلا شهرکي ویلا در بابلسر
  • ويلا شهرکي ویلا در بابلسر
  • ويلا شهرکي ویلا در بابلسر
  • ويلا شهرکي ویلا در بابلسر
  • ويلا شهرکي ویلا در بابلسر
  • ويلا شهرکي ویلا در بابلسر
  • ويلا شهرکي ویلا در بابلسر
  • ويلا شهرکي ویلا در بابلسر
خرید ويلا شهرکي در بابلسر :

این ویلا با نوع بنا دوبلکس، در شهر توریستی بابلسر داخل شهرکی ویلایی که دارای متراژ زمین 280 متر و بنا 250 متری است که شامل 4 اتاق خواب، سالن بزرگ و آشپزخانه می شود. این 4 اتاق همگی مستر هستند و 3 تای آن ها در طبقه بالا و دیگری در طبقه پایین به همراه سالن و آشپزخانه قرار گرفته است.

 

این شهرک ویلایی از ساحل دریای خزر 1000 متر و از جاده اصلی بابلسر به فریدونکنار 200 متر فاصله دارد، این فواصل کم دسترسی ساده ای را برای ساکنین به دریا و استفاده بردن از امکانات ساحلی و همچنین جاده اصلی برای رفع نیازهای روزمره از طریق فروشگاه ها و یا بهره بردن از مراکز تفریحی گردشکری و خرید برند به همراه آورده است. ویلا در منطقه صفاییه بابلسر واقع شده که این منطقه به اصطلاح در سمت جنگلی است یعنی در سمت جنوبی جاده واقع شده که روبه روی شهرک معروف دریا کنار بابلسر قرار میگیرد. 

معماری زیبای ویلا، یکی از ویژگی های شایان ذکر ان است که به سبک رومی بوده و از رنگ تماماً سفید برخوردار است که تر کیب آن با سبک رومی جلوه ای از پاکی و استواری را به ساختمان بخشیده است. به اقتضای این سبک، ستون های کشیده استوانه ای از پایین تا سقف ساختمان کشیده شده اند و جبهه ساختمان با طرح های ساده اما شیک حکاکی شده اند.

 

طراحی داخلی ساختمان هم همانند نما، از زیبایی خاصی برخوردار است، جایی که رنگ سفید در دیوارها، سقف ها و سرامیک های خانه به کار رفته و با نورپردازی که از سقف های کاذب و طرح دار، خانه صورت میپذیرد، طرحی بکر و ناب را برای فضای داخلی خانه بر هم زده است. عمده تریینات داخلی خانه، نظیر دیوار پوش ها، کمد ها، در ها و راه پله زیبایی که دو طبقه را به یکدیگر متصل می کند، با طرح چوب کار شده اند. از دیگر ویژگی های خانه می توان به شومینه دیواری و کابینت های های خوش رنگ ام دی اف استفاده شده در آشپزخانه اشاره کرد. در ضمن ویلا مجهز به سونا و جکوزی است تا ساکنین بتوانند اوقات فراغت خود را در داخل خانه، زمانی که به گردش نمیپردازند سپری کنند.

 

قیمت اعلامی ویلا 850 میلیون تومان است که به همراه سند مالکیت تک برگ، جواز ساخت و پایان کار آماده تحویل به خریداران محترم می باشد. لازم به ذکر است که اتمام ساخت ویلا در سال 1397 بوده و از این نظر ساختمانی نوساز به حساب می آید که انشعابات آب و برق و گاز آن وصل شده است.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ويلا شهرکي در بابلسر با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید ويلا شهرکي