ويلا جنگلي در چمستان چمستان

$ ۲۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1425 نوع ملکویلا برایفروش ۱۴۰متر زیربنا ۲خواب
  • ويلا جنگلي ویلا در چمستان
  • ويلا جنگلي ویلا در چمستان
خرید ويلا جنگلي در چمستان :

ویلایی با نما شیک و کیفیت بالا در معماری و طراحی داخلی، که با نوع بنا نیم پیلوت در داخل کوچه ای دنج و ویلایی نشین، در بین دو شهر آمل و چمستان قرار گرفته اند. مناطق ویلایینشین شهر چمستان، از طبیعت و آب و هوای جنگلی منطقه بهره می برند، و به علت دوری نسبی که این مناطق از ساحل دریای خزر دارند، ویلاهای ساخته شده در این مناطق از قیمت پایینی برخوردارند و مناسب کسانی است که با صرف بودجه ای محدود خواهان لذت بردن از آرامش و آب و هوای پاک و معتدل شمال کشور، استان مازندران هستند. 

 

ویلا از متراژ زمین 300 متر و بنا 140 متری برخرودار است، و شامل  دو اتاق خواب، یک سالن و آشپزخانه میشود که یک اتاق خواب در طبقه پایین و دیگری در طبقه بالایی قرار گرفته است. طراحی داخلی خانه به نسبت قیمت ارزان ویلا، از کیفیت خوبی بهره می برد. سقف های زیبای کاذب، کف سرامیک شده، و گچ کاری مناسب ساختمان، از ویژگی های فضای داخلی ساختمان هستند. نمای ساختمان، با سنگ نمای خوش رنگی که کلیه سطح روبه رویی ساختمان را پوشانده شده است و در عین سادگی، جلوه زیبایی را از بیرون به ساختمان بخشیده است.

 

ویلا تا جاده اصلی آمل به چمستان، 2 کیلومتر و تا ساحل دریای خزر نور 15 کیلومتر فاصله دارد که پیمودن این مسیر با اتومبیل سواری حدود 15 دقیقه طول می کشد. طبیعت اطراف این ویلا را، باغات و درختان انبوهی تشکیل داده که در سرتاسر این منطقه گسترده شده اند و چشم اندازی عالی را برای ساکنین فراهم آورده اند.

 

ویلا از مستندات رسمی پروانه ساخت و پایان کار بهره می برد و دارای کنتور های آب ، برق و گاز است که کار اتمام ساخت آن در سال 1396 صورت پذیرفته است و از این رو ساختمانی نوساز به حساب می آید. قیمت اعلامی این ویلا 240 میلیون تومان است که قیمتی مناسب و ارزان با توجه به ویژگی هایی است که از ان برخوردار است.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ويلا جنگلي در چمستان با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید ويلا جنگلي