ويلا شهرکي در چمستان چمستان

$ ۳۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1416 نوع ملکویلا برایفروش ۱۵۰متر زیربنا ۲خواب
  • ويلا شهرکي ویلا در چمستان
  • ويلا شهرکي ویلا در چمستان
  • ويلا شهرکي ویلا در چمستان
  • ويلا شهرکي ویلا در چمستان
  • ويلا شهرکي ویلا در چمستان
  • ويلا شهرکي ویلا در چمستان
  • ويلا شهرکي ویلا در چمستان
  • ويلا شهرکي ویلا در چمستان
  • ويلا شهرکي ویلا در چمستان
  • ويلا شهرکي ویلا در چمستان
خرید ويلا شهرکي در چمستان :

این ویلا با نوع بنا دوبلکس، متراژ زمین به مساحت 230 متر و بنا 150 متر و 2 اتاق خواب، در شهر چمستان ، در داخل شهرکی جنگلی قرار گرفته است. شهر چمستان، بین دو شهر آمل و نور قرار گرفته است که به ترتیب از شهر آمل 5 دقیقه و از ساحل دریای خزر نور 20 کیلومتر فاصله دارد که معادل زمانی تقریبا 20 دقیقه با اتومبیل سواری می شود. منطقه ای که ویلا در ان واقع شده، از آب و هوا و طبیعت جنگلی برخوردار بوده و چشم اندازی که از روی تراس ها و از داخل خانه از طریق پنجره های آفتاب گیر خانه می توان دریافت کرد، همین مناظر درختان انبوه و باغاتی است که در اطراف شهرک قرار گرفته اند.

 

فضای داخلی ساختمان به 2 اتاق خواب و سالن و آشپزخانه ای بزرگ تقسیم شده است که کف همگی ان ها سرامیک کاری شده و برای تزیین و پوشش دیوارها از کاغذ دیواری های طرح دار و رنگی استفاده شده است ، سقف های طبقه پایین خانه از نوع سقف های کاذب بوده و سقف های طبقه بالا با طرح چوب کار شده اند. این سقف های کاذب در آشپزخانه که به سالن متصل است نیز استفاده شده و به کابینت های ترک در دو رنگ سفید و قهوه ای رنگ چوب مجهز شده است. لازم به ذکر است که هر دو اتاق خواب خانه مستر بوده، یعنی مجهز به سرویس بهداشتی و حمام جداگانه هستند.

 

ساختمان از معماری با کیفیتی بهره می برد و اتمام کار آن در سال 1397 صورت پذیرفته است. نمای رو به رویی ساختمان کاملا با سنگ کار شده که این موضوع به صورت پیوسته در نرده کاری و پله ها نیز رعایت شده است. از اختلاف بین متراژ و بنا، حیاط بزرگی نصیب ساختمان شده که کف آن سنگ فرش شده و در ان باغچه های متعددی که گل های تزیینی و درختچه های متنوعی در ان کاشته شده، تعبیه شده است.

 

در کل این ویلا مخصوص کسانی است که به طبیعت و آب و هوای جنگلی علاقه دارند چون فاصله ویلاهای واقع شده در چمستان تا ساحل دریا همان طور که گفته شد حدودا 20 دقیقه زمانی طول می کشد و البته به همین دلیل از قیمت مناسب تر برای خرید برخوردارند که میتواند انتخابی عالی برای کسانی باشد که با بودجه کم خوهان اقامت در ویلاهای باکیفیت در شمال کشور و لذت بردن از آرامش موجود در آن هستند. فاصله شهرک تا جاده اصلی نیز 1 کیلومتر بوده که تقریبا معادل 1 دقیقه زمانی می شود.

 

ویلا از نظر مستندات رسمی تکمیل بوده و با سند مالکیت، پروانه ساخت و پایان کار ، به قیمت ارزان و مناسب 320 میلیون تومان آماده تحویل به خریداران محترم توسط نمایندگان ویلا مازندران جهان می باشد.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ويلا شهرکي در چمستان با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید ويلا شهرکي