ویلا جنگلی در چمستان چمستان

$ ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1392 نوع ملکویلا برایفروش ۱۴۰متر زیربنا ۲خواب
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
  • ویلا جنگلی ویلا در چمستان
خرید ویلا جنگلی در چمستان :

ویلا جنگلی فروشی در چمستان در شمال کشور استان مازندران با نوع بنا نیم پیلوت، با نمایی ساده اما شیک و باکیفیت و طراحی داخلی زیبا، به صورت مستقل در داخل کوچه ای ویلایی نشین، در بین دو شهر آمل و چمستان قرار گرفته اند. 

کارشناس اين ملک مهندس خطيبي 09119145651 

ویلای فروشی سمت جنگل از متراژ زمین 300 متر و بنا 140 متری برخرودار است، فضای داخلی خانه ویلایی به 2 اتاق خواب، سالن و آشپزخانه تقسیم شده است که یک اتاق خواب در طبقه پایین و دیگری در طبقه بالایی قرار گرفته است. طراحی داخلی خانه به نسبت قیمت ارزان ویلا، نمره خوبی دریافت میکند، سقف های زیبای کاذب، کف سرامیک شده، و گچ کاری مناسب ساختمان، از ویژگی های فضای داخلی ساختمان هستند. نمای ساختمان نیز، با سنگ نمای خوش رنگی که کلیه سطح روبه رویی ساختمان را پوشانده است، جلوه زیبایی پیدا کرده است.

 

ویلا ارزان قیمت فروشی در چمستان از مستندات رسمی پروانه ساخت و پایان کار بهره می برد و کنتور های آب و برق و گاز در آن کشیده شده است. قیمت اعلامی این ویلا 230 میلیون تومان است که با تماس با شماره های درج شده در سایت جهان املاک، میتوانید از راهنمایی های لازم برای خرید برخوردار شوید.

 

ویلا تا جاده اصلی آمل به چمستان، 2 کیلومتر و تا ساحل دریای خزر نور 15 کیلومتر فاصله دارد که پیمودن این مسیر با اتومبیل سواری حدود 15 دقیقه طول می کشد. طبیعت اطراف این ویلا را، باغات و درختان انبوهی تشکیل داده که در سرتاسر این منطقه گسترده شده اند و چشم اندازی عالی را برای ساکنین فراهم آورده اند.

 

ویلاهای واقع شده در چمستان، از طبیعت و آب و هوای جنگلی منطقه بهره می برند، این ویلای جنگلی مناسب کسانی است که با صرف بودجه ای محدود خواهان لذت بردن از آرامش و آب و هوای پاک و معتدل شمال کشور، استان مازندران هستند.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا جنگلی در چمستان با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید ویلا جنگلی