ویلا شهرکی در چمستان چمستان

$ ۵۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1165 نوع ملکویلا برایفروش ۲۳۰متر زیربنا ۴خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
  • ویلا شهرکی ویلا در چمستان
خرید ویلا شهرکی در چمستان :

ویلا دوبلکس با نوع بنا رومی،بین دو شهر امل و چمستان در شمال کشور،استان مازندران واقع شده که از آمل،پارک جنگلی میرزا کوچک خان و از آن جا به جاده اصلی هراز به تهران 7 دقیقه فاصله و از خود شهر چمستان 9 دقیقه فاصله دارد.این ویلا در شهرکی در این منطقه ذکر شده قرار گرفته که به علت قرار گرفتن در محوطه جنگلی چمستان،چشم اندازی زیبا از این طبیعت شمالی کشور دارد.

 

ساختمان دارای مساحت زمین به متراژ 300 متر و بنا 230 متر است که به همراه سند مالکیت،جواز ساخت و پایان کار،به قیمت 520 میلیون تومان آماده تحویل به علاقه مندان خرید ویلا در مناطق با آب و هوای جنگلی در شمال کشور است.

 

همان طور که گفته شد طراحی ساختمان به سبک رومی بوده و این از ستون های استوانه ای شکل که بدنه آن با شیارهای موازی حکاکی شده،نرده کاری کلاسیک،و سنتوری(پیشانی ساختمان) حکاکی شده آن به خوبی مشخص است.این سبک همان طور که در تصویر میبینید،جلوه ای خاص از استوار بودن و استحکام و با توجه به رنگ تماما سفید انتخاب شده،جلوه ای ناب را نمای خارجی ساختمان می بخشد.محوطه جلویی ساختمان به حیاط سنگ فرش شده اختصاص یافته که قسمت هایی از آن با گیاهان مختلف گل کاری شده اند.

 

تعداد کل اتاق خواب های خانه 4 عدد که کف این اتاق ها بعلاوه اتاق اصلی خانه،با سرامیک 

های خوش رنگ پوشیده شده است.از عنصرهای دکوراتیو زیادی برای طراحی داخلی ساختمان استفاده شده است،که از این دسته میتوان به سقف های کناف با نورپردازی به رنگ های متونع،لوسترهای زیبایی که از سقف آویزان شده،راه پله لوکسی که دو طبقه را به هم متصل میکند و همچنین کابینت های بسیار شیک به رنگ چوب که در آشپزخانه به کار گرفته شده اند.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا شهرکی در چمستان با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید ویلا شهرکی