ويلا جنگلي در نوشهر نوشهر

$ ۱,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1520 نوع ملکویلا برایفروش ۳۹۵متر زیربنا ۴خواب
  • ويلا جنگلي ویلا در نوشهر
  • ويلا جنگلي ویلا در نوشهر
  • ويلا جنگلي ویلا در نوشهر
  • ويلا جنگلي ویلا در نوشهر
  • ويلا جنگلي ویلا در نوشهر
  • ويلا جنگلي ویلا در نوشهر
  • ويلا جنگلي ویلا در نوشهر
  • ويلا جنگلي ویلا در نوشهر
  • ويلا جنگلي ویلا در نوشهر
  • ويلا جنگلي ویلا در نوشهر
خرید ويلا جنگلي در نوشهر :

ویلا جنگلی مستقل در شمال، که در منطقه محبوب ویلایی نشین بنجکول نوشهر در استان مازندران واقع شده است. مجموعه ویژگی های این ویلا، آن را به انتخابی لوکس برای اقامت در شمال کشور تبدیل میکند. ابتدا از موقعیت مکانی ویلا شروع کنیم. ویلا در داخل کوچه ای ویلایی به سمت جنگل واقع شده از این رو کامل ترین تجربه را کوه های جنگلی البرز دارد، با این حال فاصله آن تا دریا نیز بسیار کم بوده و این به علت موقعیت جغرافیای بنجکول است که بین رشته کوه های البرز و ساحل دریا خزر واقع شده است. این فواصل به شرح زیر است :

 

فاصله از جاده اصلی رویان به نوشهر : 200 متر

فاصله از دریا و ساحل در نوشهر و رویان بنجکول :  300 متر

فاصله از جنگل نوشهر به رویان :  500 متر

 

به لطف شاهنشین و تراس های بزرگ خانه، می توان دید کاملی را از دو طبیعت شمالی کشور ، یعنی ساحل دریای نوشهر و کوه های جنگلی البرز و آسمان بالاسر آن داشت.

 

متراژ زمین ویلا 440 متر مربع و متراژ بنا دوبلکس آن 395 است. ساختمان دارای حیاط بزرگی است که به خوش سلیقگی تمام محوطه سازی شده است، این محوطه شامل درخت های هرس شده، درختچه های تزیینی، گل ها و گیاهان از انوع مختلف می شود که با قرار گرفتن آن ها در کنار آبنما شکیل، چشم انداز فوق العاده ای را از ویلا پدید آورده است. فضای داخل خانه متشکل از 4 اتاق خواب و یک سالن بسیار بزرگ به همراه آشپزخانه که تمام اتاق خواب ها مستر بوده و از سرویس بهداشتی و حمام جداگانه ای بهره می برند. با طراحی شیک خانه و استفاده از عناصر دکوراتیو متعدد، فضای داخل زیبایی خاصی پیدا کرده است. سقف های خانه برخی از چوب و برخی کاذب بوده و لوسترهای زیبایی از آن آویزان شده که نورپردازی خانه را تامین می کند. کف همه اتاق ها با سرامیک های مرغوب فرش شده و از طریق پنجره های دو جداره بزرگ و متعددی که در خانه تعبیه شده، روشنایی روز راه خود را به داخل خانه پیدا میکند، همچنین از طریق این پنجره ها می توان دید عالی از درون خانه به محیط و طبیعت های پیرامون داشت. در خانه دو شومینه کار گذاشته شده و سیستم گرمایشی آن از طریق پکیج و شوفاژ تامین می شود.

 

قیمت اعلامی این ویلا لوکس جنگلی در نوشهر 1/850 میلیارد تومان است که به همراه مستندات رسمی تکمیلی، نظیر سند مالکیت، جواز ساخت و پایان کار، با خیالی آسوده می توان اقدام به خرید آن نمایید.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ويلا جنگلي در نوشهر با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید ويلا جنگلي