ويلا شهرکي در نوشهر نوشهر

$ ۵۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1493 نوع ملکویلا برایفروش ۲۴۰متر زیربنا ۴خواب
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
خرید ويلا شهرکي در نوشهر :

این ویلا جنگلی در داخل شهرک در شهر نوشهر، در منطقه صلاح الدین کلا که چسبیده به پارک جنگلی سیسنگان است با موقعیت مکانی عالی که همزمان نزدیک به دریا، جنگل و جاده اصلی است قرار گرفته است. سوا از این موقعیت مکانی عالی، ویلا از نظر مسائل مربوط به کیفیت ساختمان نیز در وضعیت خوبی قرار دارد. استفاده از متریال های با کیفیت در ساخت و تزیین، طراحی داخلی کار شده، و حیاط بزرگ محوطه سازی و گلکاری شده نمونه شایان ذکر این ویژگی هاست. حیاط بزرگ ساختمان شاید برجسته ترین ویژگی آن باشد، که با پوشش گیاهی انبوه و تنوعی که در گیاهان و درختان تزیینی، و نهال های مرکبات به کار برده شده در آن صوررت پذیرفته، فضایی بسیار زیبا و دل نواز را برای ساختمان پدید آورده است، در گوشه این حیاط و کنار باغچه آلاچیقی تعبیه شده تا نهایت لذت را ساکنین بتوانند از این فضای سرسبز ببرند.

 

متراژ زمین ساختمان 330 متر و بنا آن 240 متر است که به 4 اتاق خواب و یک سالن و آشپزخانه تقسیم شده است. 1 اتاق خواب در طبقه پایین قرار گرفته و مابقی در طبقه بالایی جای گرفته اند. آشپزخانه هم که به صروت دنجی در گوشه سالن جای گرفته، بهره مند از کابینت های ام دی اف از مدل براق AGT است که در دو رنگ مشکی و سفید به کار برده شده اند.

 

دیگر مشخصه عالی ویلا، چشم اندازی فوق العاده و همزمان از دریا و جنگل است که از روی تراس خانه برای ساکنین به همراه می آورد، این موضوع به لطف موقعیت مکانی ممتاز ویلا که بین رشته کوه های البرز و ساحل دریای خزر واقع شده است،صورت می پذیرد. فواصل ویلا تا دریا و جنگل و جاده اصلی به شرح زیر است :

 

فاصله از جاده اصلی پارک جنگلی سی سنگان به نوشهر  : 600 متر

فاصله از دریای نوشهر صلاح الدین کلا کنار پارک جنگلی سی سنگان نوشهر شمال : 800 متر 

فاصله از جنگل صلاح الدین کلا در نوشهر شمال ایران : 700 متر

 

قیمت اعلامی این ویلا 520 میلیون تومان است که قیمتی ارزان و مناسب خرید با توجه به ویژگی های عالی این ویلاست. اتمام کار ساختمان در سال 1396 صورت پذیرفته و با داشتن پایان کار آماده تحویل به علاقه مندان به خرید ویلا شهرکی جنگلی در نوشهر می باشد.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ويلا شهرکي در نوشهر با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید ويلا شهرکي