ويلا شهرکي در نوشهر نوشهر

$ ۵۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1427 نوع ملکویلا برایفروش ۲۲۰متر زیربنا ۴خواب
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
خرید ويلا شهرکي در نوشهر :

این ویلا با نوع بنا دوبلکس، و نمایی مهندسی ساز و بهره مند از بهترین متریال ها جهت ساخت و تزیین، در داخل شهرکی به سمت جنگل های نوشهر، بین پارک جنگلی معروف سیسنگان و شهر نوشهر واقع شده است که با توجه به موقعیت مکانی مناسب خوب، دسترسی راحتی به طبیعت های جنگل و دریا، و جاده اصلی دارد. این فواصل به شرح زیر است :

 

فاصله از جاده اصلی پارک جنگلی سیسنگان شمال به نوشهر : 400 متر 

فاصله از دریای نوشهر به رویان  : 600 متر 

فاصله از جنگل سی سنگان به نوشهر : 800 متر

 

این فواصل با صرف زمان ناچیزی با اتومبیل و برای افراد خوش حوصله با پای پیاده، قابل پیمودن است. فاصله کم از جاده اصلی باعث شده ساکنین به راحتی برای رفع نیاز های خود، و یا استفاده از فروشگاه های برند و مراکز تفریحی رفاهی که در حاشیه های جاده قرار گرفته اند، اقدام کنند. از آن جا که شهرک به سمت جنگل بنا شده، از حیاط، تراس خانه و حتی از داخل خانه توسط پنجره های آفتاب گیر، دیدی عالی به کوه های جنگلی و پوشیده از درخت البرز داشت.

 

مساحت کل زمین ویلا 300 متر و زیربنای ساختمان 220 متر است، که این مساحت به 4 اتاق خواب که 3 تای آن ها در طبقه بالا و یک اتاق خواب دیگر با سالن و آشپزخانه در طبقه پایین قرار گرفته است. کف تمامی این اتاق ها سرامیک کاری شده و پنجره های عریضی در آن ها تعبیه شده تا نور روز بتواند راه خود را به داخل فضای خانه پیدا کند. لازم به ذکر است که یک اتاق خواب طبقه بالا مستر است، یعنی از سرویس بهداشتی فرنگی و حمام جداگانه ای بهره می برد.

 

تمام نمای روبه رویی ساختمان با آجرنما تزیین شده است و از ستون های استوانه ای شکل به سبک رومی برای نگه داری سقف های ایوان و تراس استفاه شده است. از اختلاف متراژ بین زمین و بنا، حیاط بزرگی برای ویلا پدید آمده که مساحت های باریکی در کناره های آن به محیط گل کاری شده که در آن گل ها و گیاهان تزیینی کاشته شده اختصاص یافته است. کف حیاط با سنگریزه پوشانده شده است و ظرفیت پارک 3 ماشین را در خود دارد.

 

قیمت اعلامی این ویلا 570 میلیون تومان است که به همراه سند مالکیت تک برگ و پروانه ساخت، آماده تحویل به علاقه مندان به خرید ویلا در مناطق بین ساحل دریا و رشته کوه های البرز در شهر نوشهر می باشد.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ويلا شهرکي در نوشهر با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید ويلا شهرکي