ويلا شهرکي در نوشهر نوشهر

$ ۳۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1405 نوع ملکویلا برایفروش ۲۰۰متر زیربنا ۳خواب
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
  • ويلا شهرکي ویلا در نوشهر
خرید ويلا شهرکي در نوشهر :

این ویلا با نوع بنا دوبلکس، در داخل شهرکی ویلایی در منطقه ونوش نوشهر بنا شده است. ونوش نوشهر یکی از مناطق توریستی با طبیعتی عالی است که در بین رشته کوه های جنگلی البرز و ساحل دریای خزر قرار میگیرد، به همین دلیل این منطقه هر دوی این طبیعت های شمالی کشور را در برمیگیرد، که البته این ویلا در سمت جنگلی ونوش ساخته شده است. طبیعی است که از ویلاهای این منطقه، میتوان دسترسی راحتی به ساحل و جنگل داشت، و با صرف زمانی اندک، از امکانات طبیعی جنگل و دریا استفاده برد، این وفواصل از این ویلا به شرح زیر است :

 

فاصله از جاده اصلی رویان به نوشهر : 100

فاصله از دریای نوشهر : 1000

فاصله از جنگل نوشهر: 500

 

همان طور که میبینید فاصله ویلا تا جنگل نصف فاصله آن تا دریاست، و به این دلیل که ویلا سمت جنگل بنا شده، از تراس های خانه دید بسیار خوبی از کوه های پردرخت البرز به چشم میرسد. حاشیه های جاده رویان به نوشهر را، فروشگاه ها، رستواران ها و مراکز تفریخی و گرشکری و خرید بزند متعددی قرار گرفته که با پیمودن فاصله ناچیز 100 متری، میتوان به سطح جاده اصلی رسید و به گردش و یا رفع نیازهای روزمره خود پرداخت .

 

ساختمان از متراژ زمین و بنا 200 متری برخوردار است و به نسبت قیمت آن، از نمای زیبا و باکیفیت و طراحی داخلی خوبی بهره میبرد. نما از ترکیب طرح های آجر نما و سنگ نما، طرح چوب و پوشش گچ ساختمان، پوشیده و تزیین شده است. در داخل ساختمان و فضای داخلی خانه، 3 اتاق خواب خانه، سالن و آشپزخانه، کف شان کاملا سرامیک کاری شده و برای دکوریزه کرده فضا، از دیوارپوش های طرح چوبی که بخشی از دیوارهای خانه را پوشانده، سقف های چوبی هم رنگ و هماهنگ با دیورها و راه پله چوبی زیبایی استفاده شده است. از 3 اتاق خواب ساختمان، 2 اتاق در طبقه بالایی و با سرویس فرنگی و حمام جداگانه، و یک اتاق خواب در طبقه پایین، به همراه سالن و آشپزخانه که به یکدیگر متصلند قرار گرفته است. در جای جای خانه پجره های بزرگ آفتاب گیری به کار رفته که نور طبیعی روز را تمام و کمال به داخل خانه هدایت میکند، و باعث پیوستگی جو در بین فضای بیرون و درون خانه می شود. شومینه، و کابینت های براق AGT سفید رنگ که در آشپزخانه استفاده شده، از دیگر ویژگی های شایان ذکر این ویلا هستند.

 

قیمت اعلامی این ویلا 370 میلیون تومان است که با تماس با شماره های درج شده سایت و ارتباط با نمایندگان املاک جهان میتوانید جهت خرید اقدام و از هماهنگی و راهنمایی لازم برخوردار شوید.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ويلا شهرکي در نوشهر با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید ويلا شهرکي