ویلا جنگلی در نوشهر نوشهر

$ ملک ویـژه با قیمت ۵۲۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1389 نوع ملکویلا برایفروش ۲۰۷متر زیربنا ۳خواب
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
  • ویلا جنگلی ویلا در نوشهر
خرید ویلا جنگلی در نوشهر :

ویلا جنگلی فروشی در نوشهر در منطقه ونوش در شمال کشور استان مازندران با نوع بنا دوبلکس و مبله شده به صورت مستقل در کوچه ای ویلایی نشین، در منطقه توریستی و زیبای ونوش نوشهر واقع شده است.

 

ویلای جنگلی مبله در نوشهر از متراژ زمین 250 متر و بنا 207 متر برخوردار است. حیاط خانه به نحوی زیبا گل کاری شده، مساحت های قابل توجهی از حیاط به باغچه خانه اختصاص یافته که در آن اقلام متفاوت و متنوعی از گیاهان، درخت ها و گل ها کشته شده اند. مابقی مساحت حیاط با سنگ های خوش رنگ و نمایی فرش شده است.

 

خانه ویلایی سمت جنگل دارای 3 اتاق خواب است که 1 اتاق مستر بوده و دارای سرویس بهداشتی و حمام جداگانه ای می باشد. این اتاق ها، به همراه سالن و آشپزخانه، کاملا با وسایل مورد نیاز زندگی مبله شده اند، مبلمان ها، تخت ها، فرش ها، صندلی ها و یخچال ساید بای ساید و ماشین لباس شویی نمونه ای از وسایلی است که ساختمان با آن ها مبله شده است. فضای داخلی ساختمان در کل از زیبایی خوبی بهره می برد، با سقف های کار شده با چوب، شومینه، راه پله طرح چوب و با نرده های فلزی و دیوارپوش های از جنس سنگ آنتیک، فضای داخلی نمره خوبی دریافت می کند. سرمایش ساختمان توسط دو کولر اسپلیت تامین می شود و برای گرمایش از سیستم پکیج استفاده شده است. انشعابات آب و برق و گاز نصب بوده و از نظر مستندات رسمی نظیر جواز ساخت و پایان کار بهره میبرد.

 

از ان جا که این ویلای مبله فروشی در نوشهر رو به طبیعت جنگلی بنا شده است، از روی تراس آن میتوان چشم اندازی عالی از طبیعت مه آلود کوه های جنگلی البرز و شالیزار هایی که در اطراف ویلا گسترده شده اند، دریافت کرد. قیمت اعلامی این ویلا 520 میلیون تومان است که قیمتی بسیار مناسب نسبت به ویژگی هایی است که ساختمان از آن برخوردار است که توسط مجموعه مشاورین جهان املاک در شعبه نوشهر به فروش میرسد.

 

ویلا از نظر موقعیت مکانی، در نزدیکی همزمانی به جاده اصلی، دریا و جنگل به سر می برد، فواصل ویلا تا این مناطق به شرح زیر است :

 

فاصله از جاده اصلی رویان به نوشهر : 500

فاصله از دریای نوشهر : 700

فاصله از جنگل نوشهر مازندران شمال : 500

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا جنگلی در نوشهر با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید ویلا جنگلی