ویلا شهرکی در نوشهر نوشهر

$ ۷۳۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1363 نوع ملکویلا برایفروش ۲۰۰متر زیربنا ۳خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
خرید ویلا شهرکی در نوشهر :

فروش ویلا شهرکی سمت جنگل های شمال کشور استان مازندران، حال به کیفیت و مشخصات معماری داخلی و خارجی خود ساختمان بپردازیم. در یک زمین 270 متری، بنا 200 متری ساختمان قرار گرفته است، که همان طور که گفته شد، به سه اتاق خواب، یک سالن بزرگ و آشپزخانه، و تراسی نسبتا بزرگ تقسیم شده است. در تصاویر ویلا مشاهده میکنید که اتاق ها، با وسایل با کیفیت زیادی مبله شده اند، از پرده های طرح دار، فرش ها و مبلمان گرفته، تا سیستم پخش صوتی و تصویری، آشپزخانه نیز به یک یخچال مجهز شده است. عواملی که باعث طرح دار شدن فضای داخلی ساختمان گردیده، شامل طرح چوب هایی که در سقف استفاده گردیده و در برخی جاهای دیگر به عنوان دیوار پوش عمل کرده، همچنین ستون های داخلی خانه با سنگ آنتیک پوشانده شده اند. لازم به ذکر است که از این 3 اتاق خواب، 2 اتاق دارای سرویس بهداشتی و حمام مختص به خود هستند و یک اتاق نیز در طبقه پایین ساختمان قرار گرفته است.

 

قیمت اعلامی این ویلا 730 میلیون تومان است که به همراه جواز ساخت، انشعابات وصل، از طریق نمایندگان ویلا شمال املاک جهان در شهر نوشهر به فروش میرسد.

 

نکته آخر شایان ذکر در مورد این ویلا، اختلاف متراژ بین زمین و بنا است که به حیاط خانه اختصاص یافته است. این حیاط بزرگ، به گونه ای محوطه سازی شده که محیط باریک طویل و محیط ذوزنقه شکلی در دو طرف حیاط برای باغچه در نظر گرفته ده که با گیاهان مختلف گل کار شده است، مابقی مساحت حیاط که به عنوان پارکینگ و مسیر مورد استفاده قرار میگیرد، با سنگ فرش پوشیده شده است.

 

منطقه ملکار نوشهر، جزو یکی از بهترین مناطق ویلایی نشین شمال کشور در استان مازندران و در شهر نوشهر است که با واقع شدن در نوار باریک بین رشته کوه های البرز و دریای خزر، فاصله نزدیکی به این دو طبیعت دارد و به همین آب و هوای پاک و دلپذیری در تمامی طول سال در این منطقه در جریان است، این عوامل باعث شده تا منطقه ملکار، هر ساله پذیرای تعداد قابل توجهی از توریست از سرتاسر کشور باشد، به همین جهت در حاشیه های جاده اصلی آن، فروشگاه های زنجیره ای و مراکز خرید برند، و مراکز تفریحی و گردشکری متعددی قرار گرفته است.

 

این ویلا دوبلکس 3 خوابه، در شهرکی در همین منطقه واقع شده که فواصل ان از طبیعت جنگل و دریا، و همچنین جاده اصلی به شرح زیر است :

فاصله از جاده اصلی نوشهر به رویان : 300

فاصله از دریای نوشهر : 500

فاصله از جنگل نوشهر : 800

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا شهرکی در نوشهر با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید ویلا شهرکی