ویلا شهرکی در نوشهر نوشهر

$ ۴۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1193 نوع ملکویلا برایفروش ۱۸۰متر زیربنا ۳خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
  • ویلا شهرکی ویلا در نوشهر
خرید ویلا شهرکی در نوشهر :

ویلا فروشی با نوع بنا دوبلکس، دارای متراژ کل زمین 250 متر و زیربنای 180 متری است که با 3 اتاق خواب ،در شهرکی زیبا و سنگفرش با نگهبانی دایمی 24 ساعته در شهر نوشهر در منطقه جنگلی ونوش بین شهر رویان و سیسنگان واقع شده است که با قیمت مناسب 410 میلیون تومان آماده تحویل به علاقه مندان و متقاضیان خرید ویلا در مناطق شمالی کشور استان مازندران می باشد که توسط مشاورین جهان املاک به فروش میرسد.

 

برای شرح دادن ویژگی های معماری داخلی ساختمان باید بگوییم که کف خانه سرامیک کاری شده اند و سقف آن با چوب کار شده است. ستون های داخلی خانه و شومینه خانه با سنگ انتیک تزیین شده اند.آشپزخانه خانه که مجهز به هود و سینک است، از کابینت های جنس ام دی اف استفاده شده است. 3 اتاق خوابه بوده که 1 خواب آن مستر میباشد و تراسی با دید عالی به جنگل و محوطه شهرک . محوطه سازی فضای بیرونی ساختمان بدین گونه است که قسمتی از حیاط به باغچه و گل کاری اختصاص یافته و مابقی مسیر ورودی به خانه با سنگ فرش شده است.

 

این مناطق شمالی کشور در شهر نوشهر،به علت واقع شدن مابین رشته کوه های البرز و دریای خزر همواره دارای آب و هوای خوب و معتدلی هستند. فاصله این شهرک نیز از این دو عامل طبیعی استان مازندران،به ترتیب دامنه های پر درخت البرز 700 متر و ساحل دریای خزر 1500 متر است.همچنین تا جاده اصلی نوشهر به محمودآباد برای استفاده بردن از فروشگاه ها و مراکز تفریحی که در حواشی جاده قرار گرفته 1000 متر فاصله وجود دارد.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا شهرکی در نوشهر با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید ویلا شهرکی