ويلا شهرکي در سرخرود سرخرود

$ ۳۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1420 نوع ملکویلا برایفروش ۱۶۰متر زیربنا ۳خواب
  • ويلا شهرکي ویلا در سرخرود
  • ويلا شهرکي ویلا در سرخرود
  • ويلا شهرکي ویلا در سرخرود
  • ويلا شهرکي ویلا در سرخرود
  • ويلا شهرکي ویلا در سرخرود
  • ويلا شهرکي ویلا در سرخرود
خرید ويلا شهرکي در سرخرود :

این ویلا با نوع بنا همکف، در ابتدای جاده سرخرود به محمودآباد، در داخل شهرکی ویلایی به سمت دشت و چمنزار شهر سرخرود واقع شده است. موقعیت مکانی ویلا به گونه ای است که دسترسی خوب و ساده ای به جاده اصلی و ساحل دریای خزر برقرار است به طوری که با طی کردن مساحت 200 متری میتوان به جاده اصلی سرخرود به محمود آباد و با پیمودن 800 متر به ساحل دریای خزر رسید، بدین ترتیب با صرف مدت زمان اندکی میتوان جهت رفع نیاز های روزمره خود اقدام کرد و با از رستوران های و مراکز خرید برند حاشیه شهراستفاده برد و یا به ساحل دریا رسید و از طبیعت و امکانات ساحلی لذت برد.

 

ویلا از متراژ زمین کل به مساحت 208 متر و زیر بنا 160 متر برخوردار است و فضای داخل آن به 3 اتاق خواب، یک سالن و آشپزخانه تقسیم شده است. همان طور که گفته شد نوع بنا ویلا فلت (هم کف)است و نمای ساختمان آن تماما با سنگ خوش رنگی تزیین و پوشیده و از ستون های استوانه ای شکل به سبک رومی برای نگهداری سقف ایوان استفاده شده است. از اختلاف متراژ بین زمین و بنا، حیاط نسبتا بزرگی برای ویلا به وجو دآورده که دورتادور آن پوشش های گیاهی متفاوتی کاشته شده اند و فضای سبز هر چند اندکی را برای ساختمان پدید آورده اند.

 

در کل این ویلا مخصوص افرادی است که با صرف بودجه کم خواهان اقامت و لذت بردن از آب و هوا و طبیعت شمالی کشور، در استان مازندران هستند، و ویژگی هایی هم که ویلا از آن برخوردار است به هر حال معرف قیمت ارزان و مناسب خرید آن است. قیمت اعلامی برای این ویلا 310 میلیون تومان می باشد که با مستندات رسمی تکمیلی نظیر سند مالکیت تک برگ، پروانه ساخت و پایان کار آماده تحویل به خریداران محترم ویلا مازندران جهان در شهر سرخرود می باشد.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ويلا شهرکي در سرخرود با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید ويلا شهرکي