ویلا شهرکی در سرخرود سرخرود

$ ۴۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1384 نوع ملکویلا برایفروش ۱۵۵متر زیربنا ۳خواب
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
  • ویلا شهرکی ویلا در سرخرود
خرید ویلا شهرکی در سرخرود :

ویلا شهرکی مبله فروشی در سرخرود در شمال کشور استان مازندران بین دو شهر توریستی ساحلی محمودآباد و بابلسر بامتراژ زمین 285 متر و بنا آن 155 متر بوده، همین موضوع باعث شده تا ساختمان از حیاط بزرگی بهره میبرد. این حیاط یکی از نکات برجسته ویلا هست، همان طور که در تصاویر میبینید، حیاط به شکلی زیبا محوطه سازی شده، چندین باغچه با مساحت های متفاوت، در دو طرف، و در وسط حیاط قرار گرفته اند، که در ان ها اقلام متفاوت درختان و گیاهان کاشته شده است. در گوشه حیاط، آلاچیقی قرار گرفته تا ساکین بتوانند از این محیط در هوای آزاد لذت ببرند. مابقی مساحت حیاط، به عنوان مسیر، سنگ فرش شده است که تعداد بالایی از ماشین ها را میتوان در آن پارک کرد.

 

خانه ویلایی در شمال دارای 3 اتاق خواب است که 2 تای آن ها مستر می باشند، یعنی در داخل هر کدام از این اتاق ها سرویس بهداشتی فرنگی و حمام جداگانه ای کار گذاشته است. نکته اصلی، مبله بودن این اتاق ها، سالن اصلی و آشپزخانه است که قیمت ویلا را هر چه مناسب تر میکند. مبلمان و پرده ها، فرش ها، سیستم پخش صوتی و تصویری و یخچال برخی از وسایلی است که خانه با آن ها مبله شده اند.

 

با توجه به ویژگی های که ذکر آن رفت، موقعیت جغرافیایی نسبتا خوب، کیفیت کلی ساختمان، و حیاط بزرگ و زیبایی که ویلا از آن برخوردار است، قیمتی که برای این ویلای مبله در نظر گرفته شده قیمتی مناسب و ارزان است. ویلای شهرکی 410 میلیون تومان قیمت گذاری شده است که به همراه مستندات رسمی از قبیل سند مالکیت شش دانگ تک برگ، پروانه ساخت و پایان کار ، در هنگام خرید توسط مشاورین جهان املاک به خریداران محترم عرضه خواهد شد.

 

این ویلا، با نوع بنا دوبلکس، که کار ساخت آن به تازگی تمام شده، در داخل شهرک به سمت طبیعت دشت سرخرود، بنا شده است. فاصله شهرک تا جاده اصلی سرخ رود به محموداباد 100 متر و تا دریا 800 متر است. از نظر موقعیت مکانی ویلا نمره قابل قبولی دریافت میکند، با صرف مدت زمان1 الی 2 دقیقه میتوان به ساحل دریای خزر رسید و از مکانات طبیعت ساحلی استفاده برد، از آن طرف چشم انداز که از این ویلا قابل دریافت است، طبیعت دشت، درختان انبوه و باغات است که در اطراف این شهرک گسترده شده اند. این مناظر را می توان از روی تراس ها، و یا از داخل خانه از طریق پنجره های آفتاب گیر، مشاهده کرد.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ویلا شهرکی در سرخرود با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید ویلا شهرکی