ويلا شهرکي در رویان رویان

$ ۷۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1426 نوع ملکویلا برایفروش ۲۴۰متر زیربنا ۴خواب
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
خرید ويلا شهرکي در رویان :

این ویلا با نوع بنا دوبلکس ، در  موقعیت مکانی کناسب و فواصل کم از طبیعت های شمالی کشور و جاده اصلی، با متراژ زمین 300 متر و زیر بنا 240 متر، در داخل شهرکی لبن دو شهر ساحلی و توریستی رویان و نوشهر قرار گرفته است که فاصله اش با این دو شهر به ترتیب 5 دقیقه و 20 دقیقه زمانی است. به علت این فواصل کم، ویلا دارای چشم اندازی هم زمان از منظره های ساحل دریای خزر و رشته کوهایی جنگلی البرز است که در شمال و جنوب ویلا قرار گرفته اند . مقدار فواصل شهرک تا مناطق بدین شهر است :

 

فاصله از جاده اصلی : 200 متر

فاصله از دریا : 1000 متر

فاصله از جنگل : 600 متر

 

تمامی این مناطق، با صرف مدت زمان اندکی، قابل دسترسی برای ساکنین است. فاصله اندک از جاده اصلی، دسترسی ساکنین به فروشگاه های زنجیره ای، رستوران ها و مراکز خرید برند، مراکز تفریحی گردشکری و یا رفع نیازهای روزمره را به سهولت امکان پذیر کرده است .

.

 

تعداد اتاق های ساختمان 4 عدد است که هر کدام از آن ها دارای سرویس بهداشتی فرنگی و حمام جداگانه هستند.  کف تمامی این اتاق ها به همراه سالن و آشپزخانه، سرامیک کاری شده و پنجره های دو جداره آفتاب گیر با ابعاد متفاوت  تعبیه شده که نور روز راه خود را به داخل خانه پیدا کند، و همچنین از درون خانه چشم انداز های طبیعت اطراف، و حیاط گل کاری شده خانه قابل دریافت باشد. این حیاط به نحوی زیبا محوطه سازی شده و کف آن با سنگ فرش پوشانده شده است. در گوشه این حیاط آب نما شکیل و بزرگی قرار گرفته با باغچه هایی که در کنار آن قرار گرفته، جلوه ای زیبا را برای حیاط رقم زده اند.

 

بخشی از سقف های خانه،  با طرح چوب کار شده و برخی دیگر از جنس سقف های کاذب طرح دار با نورپردازی هستند. اکثر عناصر خانه با طرح های چوب کار شده اند که جلوه زنده ای را به فضای داخلی خانه بخشیده اند، نظیر راه پله زیبا، درب ها، حاشیه پنجره ها و ... . در اشپزخانه نیز از کابینت های ام دی اف به رنگ های سفید استفاده شده و سقف کاذب با طرح متفاوتی از سقف های سالن در آن به کار گرفته شده است.

 

ساختمان به سمت طبیعت جنگلی در داخل شهرک بنا شده که از روی تراس خانه می توان بهترین دید را از این مناظر داشت. تراس سرامیک کاری شده و دارای نرده کاری کلاسیک است و در گوشه آن، یک باربیکیو نیز تعبیه شده است. اکثر نما ساختمان، جهت تزیین با آجرنما کار شده است که با طرح هایی از چوب تر کیب شده است.

 

اتمام کار ساختمان در سال 1397 صورت پذیرفته و از این نظر ساختمانی نوساز به حساب می آید که انشعابان آب و برق و گاز آن وصل شده و از جواز ساخت و یک سند مالکیت تک برگ بهره می برد. قیمتی که برای این ویلا در نظر گرفته شده 740 میلیون تومان است که قیمتی معقول و مناسب با توجه به ویژگی های مکانی و کیفیت کلی خود ساختمان به حساب می آید.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ويلا شهرکي در رویان با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید ويلا شهرکي