ويلا شهرکي در رویان رویان

$ ۷۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1393 نوع ملکویلا برایفروش ۳۰۰متر زیربنا ۳خواب
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
خرید ويلا شهرکي در رویان :

ویلا شهرکی مبله در رویان فروشی در منطقه ونوش بین رویان و پارک جنگلی سیسنگان در شمال کشور استان مازندران 

 

ویلا مبله جنگلی داخل شهرک دارای متراژ زمین 400 متر و بنای 300 متر است، که از3 اتاق خواب، سالنی بزرگ و آشپزخانه بهره می برد. فضای داخل ساختمان، همان طور که در تصاویر می بینید، با وسایل مورد نیاز زندگی مبله شده اند. از عناصری که باعث زیبایی فضای داخل ساختمان شده است، میتوان به دیوارپوش ها و راه پله گردشی طرح چوب، و شومینه اشاره کرد. سیستم سرمایشی ساختمان از طریق کولرهای اسپلیت تامین شده و سیستم گرمایشی ساختمان از طریق شوفاژ ها، و پکیج صورت می پذیرد. از این 3 اتاق خواب است، 2 اتاق خواب در طبقه بالا و 1 طبقه در طبقه پایین قرار گرفته اند، و 1 اتاق خواب نیز مستر بوده و از سرویس بهداشتی و حمام جداگانه برخوردار است.

 

قیمت اعلامی این ویلا، 740 میلیون تومان است، که به همراه سند مالکیت تک برگ، از طریق نمایندگان املاک جهان در شعبه ونوش، به علاقه مندان خرید ویلا شهرکی در مناطق جنگلی عرضه می گردد.

ویلای شهرکی با بنای دوبلکس نوساز بوده و فضای بیرونی ساختمان یکی از نکات برجسته آن است. معماری با کیفیت و نمای زیبا، به همراه حیاط محوطه سازی شده و فضای سبز آن، از بیرون نمای جالبی را برای ساختمان رقم زده است. این فضای سبز، یا همان باغچه خانه، در حیاط جلو ایوان، مساحت قابل توجهی را در بر گرفته است ، مابقی مساحت حیاط نیز به عنوان مسیر سنگ فرش شده است.

 

این ویلا در در شهرکی منطقه توریستی و ویلایی نشین ونوش، در شهر رویان قرار گرفته است. ساختمان هم از کیفیت و زیبایی معماری بهره می برد، و هم از موقعیت مکانی مناسبی برخوردار است که آن را به انتخابی عالی برای علاقه مندان به خرید ویلا شهرکی در مناطق نزدیک به جنگل و ساحل شمال کشور، استان مازندران می کند. منطقه ونوش نوشهر از جمله مناطقی است که در بین رشته کوه های البرز و ساحل دریای خزر قرار گرفته، به همین علت هم از آب و هوای معتدل و مطلوبی در طول 4 فصل برخوردار بوده و هم دسترسی راحتی از ویلاهایی که در این منطقه ساخته می شود، به دریا و جنگل وجود دارد. این شهرک در قسمت جنگلی منطقه ونوش ساخته شده و از دید فوق العاده ای نسبت به این طبیعت برخوردار است، از رو تراس خانه میتوان دید فراخی به کوه های جنگلی البرز و آسمان و ابرهایی که آن ها را پوشانده، داشت. فواصل شهرک تا دریا، جنگل و جاده اصلی به شرح زیر است :

 

فاصله از جاده اصلی رویان به نوشهر : 400

فاصله از دریای رویان : 1500

فاصله از جنگل رویان : 500

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ويلا شهرکي در رویان با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید ويلا شهرکي