ويلا شهرکي در رویان رویان

$ ۸۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکv1345 نوع ملکویلا برایفروش ۳۰۰متر زیربنا ۳خواب
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
  • ويلا شهرکي ویلا در رویان
خرید ويلا شهرکي در رویان :

فروش ویلا شهرکی جنگلی در شمال کشور استان مازندران، با موقعیت جغرافیایی عالی در شهر رویان ، ویلا از متراژ زمین بزرگ 500 و متراژ بنا ساختمان 300 متر است، که از 3 اتاق خواب، سالن وسیع و آشپزخانه و همچنین تراس بزرگ تشکیل شده است. هر 3 اتاق خواب ساختمان، دارای سرویس بهداشتی و حمام جداگانه می باشد و همچنین یک اتاق خواب برای کسانی که قادر به بالاروی از پله ها نیستند، و یا برای مصارف دیگر، در طبقه پایین ساختمان قرار گرفته است. در فضای داخلی خانه عناصر دکوراتیو متعددی به کار برده شده است، سقف های خانه از چوب کار شده و بخشی از دیوارهای خانه نیز با طرح های چوب سوخته پوشیده شده است و بخشی دیگر با کاغذ دیواری های طرح دار و متنوع تزیین شده است.

 

ویلا، 840 میلیون تومان قیمت گذاری شده است که به همراه مستندات رسمی سند مالکیت تک برگ و جواز ساخت، از طریق نمایندگان ویلا شمال جهان در شهر رویان، به خریداران علاقه مند به ویلاهای با حیاط بزرگ و گل کاری شده و دسترسی ساده به دریا و جنگل، تحویل داده خواهد شد.

این ویلا دارای حیاط بسیار بزرگی است که این فضا با خوش سلیقگی محوطه سازی شده، مساحت قابل توجهی به باغچه خانه که در ان انواع گیاهان، درختچه ها و درختان میوه دار کاشته شده است، و در وسط یکی از باغچه ها آب نمای شکلی قرار گرفته است و همچنین آلاچیق برای لذت بردن ساکنین از محیط زیبا تعبیه شده است.

این ویلا دوبلکس، از تمام ویژگی هایی برخوردار است، که میتواند آن را به یک ویلا لوکس تبدیل کند. ابتدا از موقعیت جغرافیایی ویلا شروع کنیم. ویلا در داخل شهرک، بنا شده به سمت طبیعت جنگلی کوه های البرز شهر رویان قرار گرفته است که فواصل آن از جاده اصلی، دریا و جنگل به شرح زیر است :

 

فاصله از جاده اصلی : 600

فاصله از دریا : 800

فاصله از جنگل : 600

 

این موضوع دسترسی ساده و بی دردسری را تا این مکان ها فراهم آورده است، به طوری که زیر 1 دقیقه زمانی میتوان به مناطق ذکر شده رسید، همچنین از انجا که ویلا به سمت جنگل قرار دارد از تراس خانه میتوان چشم انداز ابدی از کوه های پردرخت البرز و ابرها و آسمان های بالا سر آن دریافت کرد.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این ويلا شهرکي در رویان با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید ويلا شهرکي