زمين شهرکي در نوشهر نوشهر

$ ۱,۵۴۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz158 نوع ملکزمین برایفروش ۸۶۰متر زیربنا -خواب
  • زمين شهرکي زمین در نوشهر
  • زمين شهرکي زمین در نوشهر
  • زمين شهرکي زمین در نوشهر
  • زمين شهرکي زمین در نوشهر
خرید زمين شهرکي در نوشهر :

فروش زمین شهرکی در نوشهر. زمین فروشی داخل شهرک جنگلی در نوشهر در شمال کشور استان مازندران

این قطعه زمین شهرکی با متراژ وسیع 860 متری در منطقه ای با طبیعت و آب و هوای جنگلی شمالی کشور، در شهر نوشهر قرار گرفته است. 

زمین قواره ای با متراژ بالا داخل شهرک در داخل بافت مسکونی بوده و جهت ساخت و ساز قانونی ، بدون هیچ گونه ممنوعیتی قرار گرفته، و با داشتن سند مالکیت شش دانگ و اجازه ساخت ویلا، آماده تحویل است. بهای هر متر از زمین 1/800 میلیون تومان است که بر اساس متراژ 860 متری زمین بهای کلی برابر با 1/548 میلیارد می شود.

نزدیک بودن به جنگل، برجسته ترین نکته مربوط به این زمین است، این موضوع هم دسترسی راحتی را برای افراد به دامنه ها جنگلی البرز پدید آورده است و هم چشم انداز فوق العاده از این طبیعت زیبا و سرسبز رقم زده است. با این حال، به علت اینکه این منطقه در نوار باریک بین کوه  های البرز و ساحل دریای خزر قرار گرفته است، و باز هم به علت موقعیت مکانی عالی این زمین، همزمان با دید جنگل میتوان دید به ساحل دریای خزر هم داشت. فاصله شهرک تا دریا  1200 متر و تا جنگل  برابر300 متر است، برای رسیدن به سطح جاده اصلی نوشهر نیز پیمودن مسیر 100 متری لازم است که تقریبا 1 دقیقه با اتومبیل طول می کشد.

قطعه زمین متراژ بالای فروشی در نوشهر در نزدیکی سیسنگان با کلیه مستندات بوده و توسط مشاورین جهان املاک در شعبه نوشهر به فروش میرسد.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این زمين شهرکي در نوشهر با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید زمين شهرکي