زمین قطعه ای در نوشهر نوشهر

$ ۶,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz157 نوع ملکزمین برایفروش ۱۰۰۰۰متر زیربنا -خواب
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
  • زمین قطعه ای زمین در نوشهر
خرید زمین قطعه ای در نوشهر :

فروش زمین قواره ای در نوشهر. زمین قواره ای متراژ بالا در نوشهر سمت جنگل های ونوش در شمال کشور استان مازندران 

قیمت زمین قواره ای جنگلی در شمال نوشهر متری 650 هزار تومان قیمت گذاری شده که بدین ترتیب قیمت کل زمین بر اساس متراژ 10000 متری از آن برابر با 6/5 میلیارد تومان می شود. این زمین با متراژ وسیع 10000 متری، مناسب برای ساخت و ساز شهرک ویلایی نشین، در سمت جنگل های ونوش نوشهر بوده و زمین از مستندات رسمی از قبیل سند مالکیت تک برگ، و اجازه ساخت تکمیل بوده و در داخل بافت مسکونی جهت ساخت و ساز بدون محدودیت و منع قرار گرفته است.

ممتاز ترین مناطق ویلایی نشین در شمال کشور مناطقی هستند که به یکی از دو طبیعت های شمالی کشور چسبیده اند، یعنی یا لب ساحل بنا شده یا لب جنگل. بدین علت که برخورداری از چشم انداز و آب و هوای طبیعت مورد نیاز، در فاصله های نزدیک، به کامل ترین شکل دریافت می شود و با فاصله تنها 50 متری از آن قرار گرفته به علت موقعیت مکانی فوق العاده خود، هم از چشم انداز جنگل برخوردار است و هم از چشم انداز دریا و ساحل آن. فواصله زمین تا جاده اصلی و دریا به شرح زیر است :

فاصله از جاده اصلی نوشهر به رویان : 1000 متر

فاصله از دریای نوشهر : 1200 متر

 

همان طور که گفته شد زمین به علت متراژ بالای خود مناسب شهرک سازی است و از تک تک خانه هایی که در این زمین ساخته شود میتوان از جنوب و شمال به جنگل و دریا دید داشت، البته در مورد طبیعت جنگلی باید گفت که به علت واقع شدن در پای دامنه کوه های البرز، آب و هوا و طبیعت جنگلی به بهترین شکل ممکن دریافت می شود.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این زمین قطعه ای در نوشهر با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید زمین قطعه ای