زمين قطعه اي در نوشهر نوشهر

$ ۷۷۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
کد ملکz105 نوع ملکزمین برایفروش ۶۱۲متر زیربنا -خواب
  • زمين قطعه اي زمین در نوشهر
  • زمين قطعه اي زمین در نوشهر
  • زمين قطعه اي زمین در نوشهر
  • زمين قطعه اي زمین در نوشهر
  • زمين قطعه اي زمین در نوشهر
  • زمين قطعه اي زمین در نوشهر
خرید زمين قطعه اي در نوشهر :

منطقه توسکاتک یکی از چند مناطق زیبای چسبیده به جنگل در شهر نوشهر است که این زمین جنگلی در آن قرار گرفته است،با وجود این که از این شهرکی که زمین در ان قرار دارد تا دریای خزر هم تنها 1200 متر فاصله است،اما این کوه های پردرخت کوه های پست البرز که اطارف این منطقه را محاصره کرده،مشخصه اصلی این  جنگلی به حساب می آید،به این دلیل این زمین،مناسب این است که در گروه زمین های جنگلی قرار بگیرد.همچنین از اینجا تا جاده اصلی برای دسترسی به نیازهای روزمره و یا سپری کردن وقت های آزاد در مراکز تفریحی و گردشگری 1000 متر فاصله است.

 

همان طور که گفته شد،چشم انداز ابدی به کوه های سرسبز رشته کوه های البرز و ابرهای آبستن بارانی که آسمان منطقه را فرا گرفته اند،برجسته ترین ویژگی این زمین است.با 612 متر مساحت کل،این زمین دارای قیمت هر متر 1/100میلیون صد هزار تومان است که بهای کل این زمین 770 میلیون تومان مناسب خرید در می آید.زمین از نظر موارد رسمی و حقوقی همچون سند و مجوز ساخت و ... تکمیل بوده و در داخل بافت ویلایی قرار میگیرد.

مشاورین املاک جهان

Mia Kennedy

جهان جعفری

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان و خرید این زمين قطعه اي در نوشهر با شماره (2178-921-0911) آقای جعفری تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات جامع تری بدست آورید. بزرگترین مرجع فروش ویلا در سایت رسمی املاک جهان - خرید و فروش ویلا در شمال مازندران
بهترین ها را برای شما آرزو داریم .

املاک پیشنهادی از طرف ما برای خرید زمين قطعه اي